بيوت و فلل مفروشة للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 4

902 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في ستيلا هايتس للبيع بسعر لقطه فيو بول ولاند

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في ستلا هايتس الساحل الشمالي فيلا type L

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة تشطيب كامل ومفروش في لا فيستا كاسكادا

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    7+

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في غزالة باي مفروشة بالكامل بالتكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

    غزالة باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بفيو على حمام السباحة والبحيرة اريزو

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • وادي يم

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Modon Developments
    الساحل الشمالي

    1 - 6 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٥١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بالكابين علي البحر و الاجون-هاسيندا باي

    Aspire Properties logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٤٦٠ متر مربع

    ١١١٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون للبيع على الجولف والبحيرة مباشرة -فينيتو

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    5

    ٤٣٠ متر مربع

    ٢٥٥٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تطل على البحر مفروش استلام فوري في ألماظة باي

    New Avenue Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٣١ متر مربع

    ٢١٤٬٥٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على اللاجون مباشرة ستاندالون فيلا للبيع في مراسي

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٤٣٠ متر مربع

    ١٦٢٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سي فيو للبيع صف تاني لاجون في هاسيندا باي

    Aspire Properties logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • ووتر شاليه - أوجامي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٦٦٩٬٤٥٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Sodic
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,أوجامي

    2 - 3 غرفة

  • 17

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دور ين بحديقه في ستيلا هايتس 160متر

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا دور ين بحديقه خاصه استلام فوري ستيل

    Zein for real estate logo image

    ستيلا سيدي عبد الرحمن, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ٥٩٥م بلانكا فيو جولف مراسي الساحل الشمالي

    Arabia For Real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٩٥ متر مربع

    ١٥٦٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 185م فوري مفروش بحديقة ومسبح

    Aqar Misr logo image

    مرسيليا بيتش 3, مرسيليا, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٨٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس فرش كامل وأجهزة وتكييفات علي البحر

    Aqar Misr logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٧٨ متر مربع

    ١٠٢٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • يود

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 13
    المطور العقاري
    Al Ahly Sabbour Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,يود

    1 - 6 غرفة

  • 7

    فيلا

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه مفروشه بالكامل ب 8.5 مليون ف ستيلا هايتس

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة خطوات من البحر في قلب الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع نموذج M

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة خطوات من البحر في قلب الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ستيلا هايتس الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • سكاي نورث

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬١٤٩٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Sky Ad Developments
    الساحل الشمالي,سيدي حنيش

    1 - 4 غرفة

  • 18

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في هاسيندا باي على الجولف و البحيرة متشطبة

    One Estates Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٥٥ متر مربع

    ٧٠٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا باقل سعر 4 غرف باطلاله كامله علي البحر متشطبه

    Apart Real estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ٩٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول بحر فيلا اول طرح من مدن 4 غرفه بخصم لفتره

    Apart Real estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣١٠ متر مربع

    ١٧٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر مفرش في الصفوف الاولي من البحر جاهز للاستلام

    Apart Real estate logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    7+

    ٥٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في ماونتن فيو رأس الحكمة

    Beltone logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • ڤايا

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٠٧٠٬٦٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    INERTIA
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,جيفيرا

    3 غرفة