بيوت و فلل مفروشة للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 17

902 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ١٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة في مراسي – فخامة واستثمار قوي

    Superior LLC renovation home & property management logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيش الفخامة فيلا بمرسى وحمام سباحة وإطلالة بحر

مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | فيلا مستقلة صف أول في فيردي – مراسي

    Buyerside logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ١٦٥٬٣٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله مفروشة في مراسي علي اللاجون دايركت

    Views for Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره للبيع في مراسي-صف اول علي البحر-متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ٣٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • ذا ووتر واي الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٧٬٤٥٤٬٤٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Waterway Developments
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,ذا واتر واي

    3 - 6 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٣٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر حصري فيلا واجهة بحرية في مراسي باي

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    7

    7

    ٦٨٠ متر مربع

    ٤٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٣٤٬٩٧٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فيو على البحر بمقدم5% و قسط على 8 سنين.

    Apart Real estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٠٥٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة صف اول من البحر اقل سعر فالنسيا مراسي

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    7+

    7+

    ٢٬٩٠٠ متر مربع

    ٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تميز الآن بامتلاك فيلا وكابينة في أرقى مراحل سيشل

    Zein for real estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٨٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تميز الآن بامتلاك فيلا وكابينة في أرقى مراحل سيشل

    Zein for real estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٨٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • أمواج

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬١٦٢٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Al Ahly Sabbour Developments
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,أمواج

    2 - 4 غرفة

  • 24

    فيلا

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تميز الآن بامتلاك فيلا وكابينة في أرقى مراحل سيشل

    Zein for real estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٨٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تميز الآن بامتلاك فيلا وكابينة في أرقى مراحل سيشل

    Zein for real estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٨٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تميز الآن بامتلاك فيلا وكابينة في أرقى مراحل سيشل

    Zein for real estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٨٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تميز الآن بامتلاك فيلا وكابينة في أرقى مراحل سيشل

    Zein for real estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٨٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة علي السكن تشطيب كامل بسعر لقطة علي10س

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • سولت

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٩١٧٬٥٦٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Tatweer Misr
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,سالت

    1 - 5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع لاجون فيلا بكبانة باقل سعر - هاسيندا باى

    Marina Home logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٤٦٠ متر مربع

    ١١٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع - أول صف بحر مباشرة | قرية عايدة

    Emaar Prime X logo image

    عايده بيتش, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاني صف للبيع فوكا باي متشطبة استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٣٣ متر مربع

    ١٢٣٬١٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مع كابينه صف اول علي الاجون في سي شيل مفروشه

    New Avenue Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٤٨٧ متر مربع

    ١٠٨٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4غرف للبيع استلام فوري فيو بحر بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ١٨١٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • سكالا

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Mountain View
    الساحل الشمالي,منتجعات الساحل الشمالي,سكالا ماونتن فيو راس الحكمة

    1 - 4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4غرف للبيع استلام فوري فيو بحر بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ١٨١٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري علي بحيرة لسان الوزراء مباشرة

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    3

    ٢٦٣ متر مربع

    ٢٢٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع مارينا 6 الساحل الشمالي

مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مارينا 5 أول صف على البحيرة الصخرية

    Marina Home logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا فى مارينا ٦ اول صف بحيرة رملية - جوهره

    Marina Home logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • ليفير العلمين الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    New Generation Developments (NGD)
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة,ليفير العلمين الجديدة

    استوديو, 1 - 4 غرفة