عقارات مفروشة للبيع في راس الحكمة

743 عقارات أخرى
  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في لافيستا باي \ كود الوحده : SV01113

    Dk REAL ESTATE logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف اول واخد فيو خطير للبحر بتشطيب راقي

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٣١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك السنادي في Ras El Hekma

    متصدر

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع في ماونتن فيو راس الحكمة متشطب بالفرش

    Rokn Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٨١٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه Double View بسعر اللونش شايف البحر بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • أوجامي رأس الحكمة

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٦٦٩٬٤٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sodic
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,أوجامي

    3 - 6 غرفة

  • 14

    شاليه

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول اميز شاليه بLifestyle اماراتي بخدمه 5-Star

    Falcon for Real Estate logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل بإطلالة لاند سكيب في جايا

    New Avenue Real Estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٧٬٨٥٤٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مفروشه بالكامل بافضل سعر استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٥٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش استلام فوري في جايا، الساحل الشمالي

    New Avenue Real Estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٩٠٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر بينتهاوس مرحلة أولي ڤيو البحر و حمام سباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٧٠٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • مدن راس الحكمة

    السعر عند الإطلاق:

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Modon Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة

    2 - 4 غرفة

  • 11

    شاليه

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف للبيع فيو على البحر بالكامل بمقدم5%

    Apart Real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٩٧٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    شاليه

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه باطلاله كامله على لاجون للبيع بقسط 8 سنين .

    Apart Real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٧ متر مربع

    ١٠٢٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف للبيع فيو على البحر بالكامل بقسط8سنين

    Apart Real estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٢٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٢٬٩٣٨٬٤٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع فيو على البحر بقسط _8 _سنين .

    Apart Real estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٧٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع فيو على لاجون بقسط على 8 سنين .

    Apart Real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • جون

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٠٥١٬٢٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sodic
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,چون

    1 - 4 غرفة

  • 24

    تاون هاوس

    ٢٩٬٣٨٣٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع فيو مميز على البحر بقسط على 8 سنين

    Apart Real estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٨٧ متر مربع

    ١٥٧٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش في موقع مميز جاهز بالتكييفات

    New Avenue Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز استلم فورا شاليه مفروش فرش راقي فيو مميز

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٠٦٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر فيلا مستقلة اول صف بحر-بالفرش كامل

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٢٤٥ متر مربع

    ١١٨٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم توينهاوس للبيع مفروش فرش راقي لاجوون فيو

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ١٢٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • كالي كوست

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Maven Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,كالي كوست

    1 - 3 غرفة

  • 17

    منزل مزدوج

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا توينهاوس مفروش فرش راقي للبيع بفيو مميز

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا تاون هاوس للبيع مفروش فرش راقي بفيو ممي

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ١١٨٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز استلم فورا ستاندالون فيلا مفروشة بوول في

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٢٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز استلم فورا توينهاوس مفروش فرش راقي

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ١١٨٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر تاون متشطب بالفرش والاجهزة-سى فيو

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • لافيستا رأس الحكمة

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,لافيستا راس الحكمة

    2 - 5 غرفة

صورة لـ Community Overview في راس الحكمة
مؤشرات حول أداء المجتمع
راس الحكمة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…