عقارات راس الحكمة للبيع

11,455 عقارات أخرى
  • 18

    تاون هاوس

    ٢٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ٤غرف ماستر،واجهة بحرية ١.٤ كم,وأسلوب حياةلامثيل له

    Anchor for Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    6

    ٤٧٣ متر مربع

    ٥٣٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز للسكن علي حمام السباحه في جايا الساحل

    New Avenue Real Estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٦٩٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢١٬١٩٦٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (وادي يم - رأس الحكمة) 109 م

    RE/MAX Avalon logo image

    راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ١٩٤٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٣٬٤٨٩٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (وادي يم - رأس الحكمة) 145 م

    RE/MAX Avalon logo image

    راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٦١٬٩٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المشالية لقطة للبيع فى جيفيرا راس الحكمة (فيرل)

    Utopia logo image

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٩٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • كالي كوست

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Maven Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,كالي كوست

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٦٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري ف دايركشن وايت قسط ع٦س بالتكيفات

    Evergreen Properties logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس سي فيو بمقدم 5% قسط ع 10س سي فيو

    Evergreen Properties logo image

    مارسيليا بيتش 5, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجون شاليه ف رملة راس الحكمة مقدم 5% قسط 8 سنين

    Evergreen Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية غرفتين فى دايركشن وايت سي فيو بمقدم 10%

    Evergreen Properties logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه+بالتكييفات والمطبخ بموقع مميز ،ديراكشن

    Evergreen Properties logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • مدن راس الحكمة

    السعر عند الإطلاق:

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Modon Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة

    2 - 4 غرفة

  • 15

    شاليه

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 62م 0% مقدم ف ازها متشطب سي فيو برايم لوكيشن

    Evergreen Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٢ متر مربع

    ١٢٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٠٧٠٬٩٧٢ جنيه

    شاليه بحري واخد فيو بانورامي جاهز للمعاينه ومتشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ١٢٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٨٥٢٬٤٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بموقع مميز على اللاجون و استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري تاون هاوس مميز افضل موقع اقساط على 10س

    Evergreen Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لو بتدور على استثمار قوي أو مصيف جاهز استلام فورى

    Smart-Homes Real Estate logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩١ متر مربع

    ٩٨٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • يود البحر

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Al Ahly Sabbour Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,يود

    1 - 2 غرفة

  • 11

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري فيو بحر ب قسط يصل ل 12 سنين

    Evergreen Properties logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٥٩٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجون شاليه فى كالي كوست استلام سنة 5% قسط حتى 10س

    Evergreen Properties logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز 89 متر متشطب استلام قريب بمقدم 5%

    Evergreen Properties logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ١١٠٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٣٦٣٬٨٧٥ جنيه

    شاليه للبيع ف راس الحكمه مقدم 5% وخصم 31% لكاش

    Evergreen Properties logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٦٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه جاهزةللمعاينه فيو مميز 195م² تكلمه اقساط

    Evergreen Properties logo image

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٥٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • وادي إيست

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Modon Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة

    3 - 5 غرفة

  • 13

    شاليه

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية غرفة ستاندالون فيو لاجون متطشب بالكامل /10س

    Evergreen Properties logo image

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٧٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ١٤٬٩٦٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في جيفييرا مقدم 5% و قسط 10 سنين

    Evergreen Properties logo image

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ١٩١ متر مربع

    ٧٨٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر تاون 150م تشطيب سوبر لوكس فيو بحر و لاجون

    Gate real estate marketing logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 95م Sea View متشطب بالتكيفات مقدم مليون

    Falcon for Real Estate logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه Double View متشطب بخصم 35% في راس الحكمة

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ١٤٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • بوتانيكا تاون أوجامى

    السعر عند الإطلاق:

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Sodic
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,أوجامي

    2 - 3 غرفة

مميزات عقارات راس الحكمة للبيع

تقع عقارات راس الحكمة للبيع على طول الساحل الشمالي، بين الإسكندرية ومرسى مطروح. يجعلها موقعها المتميز يسهل الوصول إليها بالسيارة من المدن الرئيسية، مما يوفر ملاذًا مريحًا لسكان المناطق الحضرية الذين يبحثون عن ملاذ على الشاطئ للاسترخاء.

مشروع ضخم للتطوير والاستثمار

تشهد عقارات راس الحكمة تطورًا ملحوظًا، حيث يوجد مشروع ضخم قيد التنفيذ بالتعاون مع الإمارات العربية المتحدة. يهدف هذا المشروع إلى تحويل المنطقة إلى وجهة سياحية عالمية المستوى تتميز بالعديد من المرافق والخدمات الراقية.

جمال طبيعي ساحر

تتمتع رأس الحكمة بجمال طبيعي خلاب، تشتهر بشواطئها البكر ذات الرمال البيضاء ومياهها الفيروزية الصافية والكريستالية. كما تتميز بوجود مناطق ذات مناظر طبيعية خلابة.

بفضل شواطئها الجميلة وتطورها المخطط، من المتوقع أن تصبح رأس الحكمة وجهة سياحية رئيسية. يمكن للزوار الاستمتاع بالاسترخاء على الشاطئ والسباحة والغطس في المياه النقية وممارسة الرياضات المائية المختلفة. كما سيتمكنون مستقبلا من استكشاف المعالم السياحية المحيطة بالمنطقة.

سوق عقاري مزدهر

نظرًا لإمكانات التطوير الخاصة بها وجمالها الطبيعي، تشهد رأس الحكمة رواجًا كبيرًا في سوق العقارات. هناك زيادة في المشاريع السكنية والتجارية المتنوعة.

أنواع عقارات راس الحكمة للبيع:

  • شاليهات: تُعد الشاليهات من أنواع عقارات راس الحكمة الأكثر رواجًا ، خاصةً على شاطئ البحر. توفر الشاليهات تجربة سكنية فاخرة مع إطلالات خلابة على البحر. إذا كنت تبحث عن شاليه للبيع في راس الحكمة، فإنك بالتأكيد ستجد العديد من الخيارات المذهلة التي تلبي احتياجاتك وتفضيلاتك.