شاليهات مفروشة للبيع في مراسي, صفحة 8

713 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على حمام السباحة قريب من المارينا في مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ١٥٨٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالتكيفات للبيع في مراسي مارينا فيوز

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على اللاجون مباشرة في بلانكا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ١٨٤٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش دايريكت علي المارينا في مراسي مارينا2

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالتكيفات للبيع في مراسي مارينا فيوز

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٦٥٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش للبيع في مراسي مارينا2- علي الممشي

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٨٧٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه صف ثاني مارينا فيو حمام سباحة

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ١٧٢٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٣٣٥٬٩٥٢ جنيه

    شاليه للبيع مفروش ومكيف بالكامل إطلالة وموقع مميز

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١٧٤٬٤٩٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مراسي ارضي جاردن لاجون مباشر مفروش سعر

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بحديقة على حمام السباحة | كاتانيا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع استلام فوري و مفروش بالكامل

    متصدر

    Master Mind Real Estate Services logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي على القنال، بالفرش بالكامل في مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية غرفة بموقع متميز علي البول دايركت في مراسي

    Premises logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش علي القنال مباشره في مراسي باقل سعر

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن خاصه للبيع في مراسي مفروش باقل سعر

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١٥٢٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي مع حديقه مفروش مراسي مارينا الساحل

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخرمميز استلام فوري متشطب و مفروش في مراسي

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ١٥٢٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بحديقه للبيع في بلانكا بفيو علي البحيره

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع في مراسي جريك بالقرب من حمام السباحة

    Wdeals for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ١١٥٬٦٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 196م بالفرش والأجهزة في مراسي

    Onyx for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٩٦ متر مربع

    ١٨٦٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 77م في مراسي مارينا بالفرش والأجهزة

    Onyx for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ١٩٩٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢١٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطة للبيع 92م بفيو مميز واقل سعر في مراسي

    Onyx for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٢٣٣٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه صف ثاني مارينا فيو حمام سباحة

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ١٧٢٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في موقع مميز شاليه للبيع قريب من المسبح وصافي

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١٤٤٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب سوبر لوكس للبيع بالفرش والأجهزة

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع