شاليهات مفروشة للبيع في مراسي, صفحة 11

713 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اكبر مساحة شاليه في جرييك بسعر مميز

    متصدر

    Views for Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٩٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 غرفة بأقل سعر في مراسي

    متصدر

    Views for Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٢٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن علي البول دايركت في مراسي مارينا

    متصدر

    Views for Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٥١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه مفروش بالكامل في مارينا بسعر مميز

    متصدر

    Views for Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه مفروش بالكامل اطلالة علي الحديقة

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ١٢١٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالاجهزة+الـAC صف اول بحر-جاهز للمعاين

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٢٢٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 144م للبيع بحري مفروش بالكامل مراسي

    Views for Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ١٢١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع يري البحر وحمام السباحة في مراسي

    Wdeals for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه 3غرف في جرييك مفروشة بسعر مميز

    Views for Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في مارينا مراسي مفروشه بالكامل في مراسي

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مفروش بالكامل مباشر علي حمام السباحة

    Views for Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شاليه غرفتين نوم في مراسي موقع مميز

    Views for Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٧٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه كامل التشطيب ومفروش في مراسي مارينا

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٠١ متر مربع

    ١٦٢٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين مميز علي حمام السباحة في مارينا مراسي

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٢٤١٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_اقل سعر شاليه 2نوم متشطب full sea view

    Gate real estate marketing logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ١٧٦٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه مفروش ف ليا بسعر مميز على حمام السباحة

    Views for Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ١٥٩٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه باقل سعر 2 غرفة نوم - مراسى مارينا

    Marina Home logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش للبيع في مراسي باقل سعر في السوق

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١٣٣٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه احسن موقع على البحر و المارينا مباشرة

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٦٠٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بحرى 2 غرفة نوم - مراسى مارينا

    Marina Home logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٨١٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه على حمام السباحة - مراسى مارينا

    Marina Home logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٢٠٢٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقي مفروش على الجولف في مراسي - ادريس

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٢٠٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه ارضى بحديقة على حمام السباحة - مراسى

    Marina Home logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٦٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو مميز باطلاله رائعه علي حمام سباحه

    Superior LLC renovation home & property management logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١٩٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة فندقية مراسي تطل مباشرة على الجولف

    متصدر

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ١٨٨٬١٧٢ جنيه/متر مربع