شاليهات مفروشة للبيع في العلمين, صفحة 7

720 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه مميز في قرية ستيلا المساحة: 120 متر

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في ستيلا هايتس الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ع البحر مباشرة جاهز للسكن بالفرش مارينا

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه مميز في قرية ستيلا المساحة: 120 متر

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري صف اول عالبحر شاليه فندقي مفروشHigh-End

    Falcon for Real Estate logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه في مارينا 5 نموذج الدورين بحديقة خلفية

    Marina Home logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 27

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في مارينا 1 – أرضي على حمام السباحة

    Marina Home logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فورى ومفروش بالكامل فى الساحل الشمالى

    متصدر

    Closer logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف اول ع البحر جاهز ع السكن بالفرش و الاجهزه

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه 3 غرف مجهز بالكامل فى ستيلا هايتس

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بشاطئ خاص ف مارينا 5 بجوار RIXIOS العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالاجهزة+الـAC صف اول بحر-جاهز للمعاين

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٢٢٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطبsea view( بالفرش + الاجهزه + التكييفات)

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر في الماركت في ستيلا هايتس شاليه120م

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه مفروش في الساحل في ستيلا هايتس

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لقطة في ستيلا هايتس سيدي عبد الرحمن

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ستيلا هايتس – الساحل الشمالي 160 متر

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة في قلب سيدي عبد الرحمن - ستيلا هايتس (للبيع)

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه واخد فيو خطير صف اول على البحر مجهز بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على شاطئ البحر بفيو خيالي100% على البحر جاهز

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه واخد فيو خطير صف اول على البحر مجهز بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول على البحر متشطب بالفرش والاجهزه والمطبخ

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على شاطئ البحر بفيو خيالي100% على البحر جاهز

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه واخد فيو خطير صف اول على البحر مجهز بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة رائعة لامتلاك شقة بموقع مميز في مارينا 2

    عقار مارينا logo image

    مارينا 2, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع