شاليهات مفروشة للبيع في العلمين, صفحة 5

720 عقارات أخرى
  • 20

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل بالتكيفات ستيلا هايتس

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقي جاهز متشطب و مفروش بالاجهزه علي البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شاليه سى فيو بتشطيب كامل من mercon

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 165 متر للبيع مارينا 5 الساحل الشمالى

    Zein for real estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بفيو بحري sea view استلام فوري + تشطيب

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٤٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فندقي متشطب بالفرش استلام 6 شهور بأقل سعر

    IRTKAZ logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه/استلام فورى/تشطيب كامل/فيو على البحر/ ميركون

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 2

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية في قلب مازارين في العلمين تشطيب كامل بالفرش

    The Way logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٨٨٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في جولف بورتو مارينا- الساحل الشمالي

    Eastmark logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٢٦٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين على البحر مباشرة بمقدم370الف بالعلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٤٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 70م الساحل الشمالي - مارينا 5

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شالية 150م دقايق من البحر مفروش بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٣٠ متر مربع

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية كامل التشطيب مكيف بالكامل مفروش بالكامل

    Roots Development logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع 65م الساحل الشمالي - مارينا 5

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على البحر استلام فوري متشطب بالفرش و الاجهزة

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٢٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بمقدم 4,500,000اول سكن مارينا 6

    Eastmark logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للبيع في مارينا 4 شاليه أول علوي

    Dark Real estate logo image

    مارينا 4, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مارينا 2 شاليه أرضي 120م مميز بجنينة

    Dark Real estate logo image

    مارينا 2, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه3 غرف فيو على البحر بالكامل استلام فوري للبيع

    Apart Real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٧١٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع فيو على لاجون بالكامل بقسط12سنه

    Apart Real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٦٨٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٩٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع فيو على البحر بلكامل بقسط12سنه

    Apart Real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٦٩٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٨٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف للبيع فيو على البحر بقسط 12 سنه فقط .

    Apart Real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٧١٬٠٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع فوري (بالفرش كامل)اول صف علي البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شاليه على البحر مباشرة تشطيب فندقي

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية دو بلكس فى مارينا 2

    Marina Home logo image

    مارينا 2, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع