شاليهات مفروشة للبيع في العلمين, صفحة 12

720 عقارات أخرى
  • 14

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز علي اللاجون متشطب بالفرش بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فوري متشطب بالفرش والاجهزة للبيع صف اول بحر

    Houseology logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطب صف اول علي البحر للبيع ف مارينا5

    Houseology logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري متشطب بالتكييفات والاجهزة في قلب العلمين

    Houseology logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول بحر شاليه استلام فوري متشطب بالفرش والاجهزة

    متصدر

    Houseology logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فوري متشطب بالفرش والاجهزة للبيع صف اول بحر

    Houseology logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فوري متشطب بالفرش والاجهزة للبيع صف اول بحر

    Houseology logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فوري متشطب بالفرش والاجهزة للبيع صف اول بحر

    Houseology logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فوري متشطب بالفرش والاجهزة للبيع صف اول بحر

    Houseology logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطه استلام فورى صف اول على البحر متشطبه

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٦٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فوري متشطب بالفرش والاجهزة للبيع صف اول بحر

    Houseology logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فوري متشطب بالفرش والاجهزة للبيع صف اول بحر

    Houseology logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 82م الساحل الشمالي - بورتو جولف

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٢ متر مربع

    ٤٠٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ستيلا هايتس – الساحل الشمالي 160 متر

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه/استلام فورى/تشطيب كامل/فيو على البحر/ ميركون

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين وحدتك بالفرش و التيكفات لجوار rixos اقساط

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز للسكن ع المفتاح بتشطيب VIP فيو اول بحر

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا بتشطيبVIP+التكييفات والفرش+فيو اول بحر

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٢٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري , علي البحر , متشطب جاهز ع المفتاح

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٢٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بسعر اللونش3.800.000 كامل التشطيب بالفرش

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هتسمع صوت البحر من الشاليه " Services فوري "

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    معايا شاليه للبيع صف اول بحر مفروش بالكامل الساحل

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 4 غرف للبيع بقرية مارينا 6 الساحل الشمالى .

    EnGaZ Real Estate logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه/استلام فورى/تشطيب كامل/فيو على البحر/ ميركون

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1.000.000 استلم فوري شاليه صف اول بحر متشطب بالفرش

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع