شاليهات مفروشة للبيع في العلمين

720 عقارات أخرى
  • 13

    شاليه

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر في الساحل ستديو للبيع استلام فوري - 58م

    Remax Professional. logo image

    سيا لاجوون, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهات فاخره بالعلمين الجديدة علي البحر مباشره

    Homevise Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Dayz Marina شاليه 95 متر جاهزة للاستلام في قلب

    متصدر

    ERMA Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٢١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش للبيع في جولف بورتو مارينا

    Eastmark logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في جولف بورتو مارينا

    Eastmark logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في جولف بورتو مارينا

    Eastmark logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في جولف بورتو مارينا

    Eastmark logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 90م في جولف بورتو مارينا

    Eastmark logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في جولف بورتو مارينا-الساحل الشمالي

    Eastmark logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٤٧٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في جولف بورتو مارينا- الساحل الشمالي

    Eastmark logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٣٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في جولف بورتو مارينا-الساحل الشمالي

    Eastmark logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في جولف بورتو مارينا

    Eastmark logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في جولف بورتو مارينا - الساحل الشمالي

    Eastmark logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في جولف بورتو مارينا-الساحل الشمالي

    Eastmark logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٣٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في جولف بورتو مارينا - الساحل الشمالي

    Eastmark logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٢٦٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في جولف بورتو مارينا - الساحل الشمالي

    Eastmark logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٤٥ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في جولف بورتو مارينا

    Eastmark logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٤١٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مفروش للبيع في مارينا 5

    Homevise Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٢٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٩٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه صف اول ع البحر مفروش بالكامل ف الساحل

    Closer logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٢٠١٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بأقل سعر شاليه في ستيلا هايتس شاليه 120 متر

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه مميز في قرية ستيلا المساحة: 120 متر

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قريه استيلا هايتس الساحل الشمالى - شاليه 160 متر

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بأقل سعر شاليه في ستيلا هايتس فرصه للاستثمار

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستيلا هايتس الساحل-شاليه 160 متر- مفروش بالكامل

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطب و مفروش بالأجهزة و التكيفات بحديقة موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع