دوبلكس مفروشة للبيع في الساحل الشمالي

123 عقارات أخرى
  • 13

    دوبلكس

    ١٨٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مع حديقة مفروش بالكامل أمواج الساحل الشمالي

    New Avenue Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع دور اول وثاني وروف خاص -الوحده ا

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز دوبلكس ف بلانكا مراسي بحري استلام فوري

    ERE logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢١٣ متر مربع

    ١٨٧٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحديقة كبيرة ثانى صف بإطلالة على البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل بالفرش - بحري - موقع مميز يري البجر

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • سيشور

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٤٣٧٬٢٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hyde Park Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,سيشور

    1 - 3 غرفة

  • 14

    دوبلكس

    ٣٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 4 غرف | حديقة خاصة | مراسي

    Good Vibe Homes logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢١٣ متر مربع

    ١٨٧٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس بجاردن كبيره في امواج الساحل الشمالي

    Waystar Investment logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٢٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس روف مفروش للبيع في بيانكي الساحل الشمالي

    New Avenue Real Estate logo image

    بيانكي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٧٨ متر مربع

    ٧١٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحديقة متشطب بالعفش علي البول في جايا فوري

    متصدر

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٢٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أمواج دوبلكس مطل على حمام سباحة و مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • فيلا آزها الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٥٢٧٬١٣٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Madaar
    الساحل الشمالي

    3 - 4 غرفة

  • 18

    دوبلكس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لن تتكرر الحق اخر دوبليكس باطاله بحر علي8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٠٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مفروش مع حديقة يطل على البحيرة في أمواج

    New Avenue Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحديقة للبيع بأقل من سعر السوق في امواج

    Aspire Properties logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ٩٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_للبيع اقل سعر بنتهاوس متشطب sea & pool view

    متصدر

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل | 5% مقدم | دوبلكس 402م لاجون

    Apart Real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٤٠٢ متر مربع

    ٤٧٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • ناوس آزها الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٨٤٥٬٦٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Madaar
    الساحل الشمالي,راس الحكمة

    2 - 3 غرفة

  • 13

    دوبلكس

    ٢٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مفروش بالكامل للبيع في فوكا باي

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحرى يطل على حمام السباحه حديقه خاصه

    Trends Real Estate Egypt logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مفروش للبيع في قرية لا جولي بلاج الكيلو 58

    Property Network logo image

    لا جولي, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    دوبلكس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس جاهز للسكن مع حديقة خاصة في أمواج

    Redefine logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    دوبلكس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فاخر فيو بحر للبيع في تلال

    Beltone logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • ذا كوف – سيلفرساندز

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Ora Developers
    الساحل الشمالي,قسم مرسي مطروح,سيلڤر ساندس

    1 - 3 غرفة

  • 8

    دوبلكس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا دوبلكس بوول فيو للبيع مفروش بالكامل

    Square Real Estate logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في قرية امواج الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    دوبلكس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس في لا فيستا كاسكادا العالمين للبيع

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس "لقطة" للبيع في مارينا 1 | فيو علي البحر

    Aqarpedia For Resale logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٥٠٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة نادرة للبيع دوبلكس على بحيرة كوستا بأقل سعر

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • سكاي نورث

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬١٤٩٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Sky Ad Developments
    الساحل الشمالي,سيدي حنيش

    1 - 4 غرفة