بيوت و فلل للبيع في سيدي عبد الرحمن, صفحة 10

893 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٤٣٬٢٥٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول مباشرة على اللاجون تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٦٣٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى هاسيندا باى مع الكابينه بسعر ممتاز

    Hefnawy Group logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٠٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٨٬٨٦٤٬٤٩٩ جنيه

    فيلا فاخرة على البحيرة + شاطئ إنفينيتي مرتفع

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٩٨ متر مربع

    ٢٣١٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا أول صف على البحر بحري في تلال الساحل

    One Estates Real Estate logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على البحر مباشرة بحري 100% في مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٤٨٠ متر مربع

    ٣٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى سيشل كود الوحده : SV01080

    Dk REAL ESTATE logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٧٨ متر مربع

    ٨٣٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كابيلا فى مارسيليا 4 كود الوحده : SV01081

    Dk REAL ESTATE logo image

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا في امواچ صف اول علي البحر متشطبة و مفروشه

    New Avenue Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٥٦٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اول صف على البحر موقع مميز بحري تلال الساحل

    One Estates Real Estate logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    5

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٥٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٤٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فالنسيا مراسي صف اول بسعر استثنائي وفرصة نادر

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    7+

    7+

    ٣٬٠٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مفروشة بالكامل بالتكييفات على الجولف

    New Avenue Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٣٥٥ متر مربع

    ١٠١٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على البحيره مباشره 320 متر فى هاسيندا باى

    متصدر

    Conquer Properties logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن فى هاسيندا باى بجانب مراسى

    Property  Hills. logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٥٧ متر مربع

    ٣٦٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا في هاسيندا باي علي اللاجون مباشرة

    New Avenue Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٤٦٠ متر مربع

    ٦٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع في مراسي _ بلانكا موقع مميز

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا فيو لاجون وبحر صف ثالث استلام فورى

    Apart Real estate logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    7

    7+

    ٤١٠ متر مربع

    ٢٠٢٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل فى هاسيندا باى بسعر مميز استلام فورى

    INVEST PRO logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    7+

    6

    ٦٠٢ متر مربع

    ١٠٢٬٩٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة استلام قريب بسعر لقطه علي اللاجون-زويا

    Property  Hills. logo image

    زويا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحديقة شاسعة وحمام سباحة | هاسيندا باي

    Next Door Consultancy logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ١٬١٥٠ متر مربع

    ٣٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا بكبانة على البحيرة مباشرة - سى شيل

    Marina Home logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هاسيندا وايت | توين هاوس | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٣١٢ متر مربع

    ١٦٠٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هاسيندا رِد | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    هاسيندا ريد, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٤١٢ متر مربع

    ١٦٩٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا متشطبه صف اول بحيره استلام فوري فيردي مراسي

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    7

    7+

    ٤٢٨ متر مربع

    ١٩١٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة صف اول لاجون للبيع ف مراسي

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٩٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٧٬٨١٥٬٠٧٤ جنيه

    اقل سعر فيلا فيو مباشر علي اللاجون في مراسي

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٤٣٠ متر مربع

    ١٥٧٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في سيدي عبد الرحمن
مؤشرات حول أداء المجتمع
سيدي عبد الرحمن

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…