عقارات للبيع في منتجعات الساحل الشمالي

183 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٦٬٧٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين و السعر قابل للتفاوض لسرعة البيع

    Real Vision logo image

    سكالا ماونتن فيو راس الحكمة, منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٧٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل تاون هاوس لقطة برايم لوكيشن سي فيو في سكالا

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬١٩٩٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شاليه بجاردن للبيع متشطب بالكامل 110 متر

    La Costa For Real Estate logo image

2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٨٢٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ٨٬٦٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع أرضى بجاردن 151م الساحل الشمالي

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٥١ متر مربع

    ٥٧٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 450م بجوار مارينا الساحل الشمالي

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    7

    6

    ٩٩٩ متر مربع

    ٤٤٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • كمبوند ألما العلمين الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 50
    المطور العقاري
    New Generation Developments (NGD)
    الساحل الشمالي,منتجعات الساحل الشمالي

    2 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن ماونتن فيو راس الحكمه

    Real Vision logo image

3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٧١٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي بجاردن كورنر لوكشن مميز بحري صريح

    Gate real estate marketing logo image

2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٧٨٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    يلا للبيع 1200م بالساحل الشمالي قرية هايدى

    Platinum Homes for Real Estate logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    7

    6

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Resale Rtm finished chalet in Mv Ras Alkhekma

    Selection Code logo image

3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع – ماونتن فيو رأس الحكمة

    RE/MAX Al Mohager logo image

2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٩٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • سكالا

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Mountain View
    الساحل الشمالي,منتجعات الساحل الشمالي,سكالا ماونتن فيو راس الحكمة

    1 - 4 غرفة

  • 15

    شاليه

    ٨٬٥٦٩٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في ماونتن فيو رأس الحكمة, سكالا

    Property Network logo image

2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٩٣٬١٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 63م الساحل الشمالي - أمام Marassi

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٨ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    تاون هاوس

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Town House للبيع 254م الساحل الشمالي

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٥٤ متر مربع

    ٢١٦٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 115م +50 م جاردن - الساحل الشمالي

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    شاليه

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (بلو باي - الساحل) 55 م

    RE/MAX Avalon logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ١٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٦٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (كيو باي - الساحل الشمالي) 90 م

    RE/MAX Avalon logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (سيرينا) 85 م

    RE/MAX Avalon logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    3

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن فى الساحل اطلالة مميزة-ماونتن فيو

    Property  Hills. logo image

3

    4

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 370م الساحل الشمالي - قرية مصر الجديدة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٣٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 75م الساحل الشمالي - كومباند Q Bay

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع متشطب بالفرش فيو مميز علي حمام السباحه

    Rokn Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه77م متشطب بالساحل بمقدم10%اقساط تصل الى 12سنه

    Vida Solutions logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٦٤٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه54م متشطب بالساحل بمقدم10%اقساط تصل الى 12سنه

    Vida Solutions logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 29

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر للبيع في ماونتن فيو راس الحكمة

    متصدر

    Dwelling For Real Estate and Management logo image

4

    5

    ٢٣٠ متر مربع

    ٩٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاردن سي فيو استلام فوري قسط ربع سنوي 2مليون

    Property Hills... logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع