عقارات للبيع في منتجعات الساحل الشمالي بـ 5 مليون جنيه

58 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 63م الساحل الشمالي - أمام Marassi

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٨ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (سيرينا) 85 م

    RE/MAX Avalon logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    3

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه77م متشطب بالساحل بمقدم10%اقساط تصل الى 12سنه

    Vida Solutions logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٦٤٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه54م متشطب بالساحل بمقدم10%اقساط تصل الى 12سنه

    Vida Solutions logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاردن سي فيو استلام فوري قسط ربع سنوي 2مليون

    Property Hills... logo image

    سكالا ماونتن فيو راس الحكمة, منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • كمبوند ألما العلمين الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 50
    المطور العقاري
    New Generation Developments (NGD)
    الساحل الشمالي,منتجعات الساحل الشمالي

    2 غرفة

  • 16

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 54م الساحل الشمالي - Laiberty

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر ومقدم شالية موقع مميز بفيو مباشر على البحر

    Gate real estate marketing logo image

2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٥٢٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل اقل مقدم ل شالية غرفتين متشطب سي فيو | سكالا

    Gate real estate marketing logo image

2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٥٢٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب +حديقة ب رؤية كاملة للبحر ب اقل سعر

3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل فيو مائي ب فسط ل 10 سنين

2

    2

    ٩١ متر مربع

    ٣٤٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شاليه 3غرف للبيع في سيدي عبدالرحمن

    Property Hills Star logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٨٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في لافيستا راس الحكمة متشطب استلام فوري 150م

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز متشطب علي اللاجون بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن خاص للبيع (جرين ليفز_الساحل الشمالي)

    RE/MAX Avalon logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (قريه البوسيت - الساحل الشمالي ) 75 م

    RE/MAX Avalon logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بروف للبيع (الطيران السياحيه_الساحل الشمالي

    RE/MAX Avalon logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٬٦٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 57م الساحل الشمالي - Porto Grande

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٤٦٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 55 م متشطب بالساحل الشمالي

    sherwoods property logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر أكوا بارك في الساحل الشمالي

    Feeds logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري فيو بحر ب قسط يصل ل 7 سنين

3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 82م - فيو حمام سباحة - بالفرش والاجهزة

    Inspire Homes logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٢٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليهك في الساحل بمقدم35% وتقسيط حتى 4 سنوات

    The Icon Real Estate logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٨٦٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٬٧٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 57م الساحل الشمالي - Porto Grande

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٤٨٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن للبيع (مصر الجديدة) 150 م

    RE/MAX Avalon logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 63م ( قرية جوليانا ) الساحل الشمالي

    Inspire Homes logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع