عقارات للبيع في فوكا باي, صفحة 5

778 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 800 الف=شاليه لقطه (3 غرف) Full sea view

    Falcon for Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 مليون=فيلا 310م صف اول تشطيبVIP+تكييفات

    Falcon for Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٣١٠ متر مربع

    ٩٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز لوكيشن لوفت دايركت على اللاجون غرفتين نوم

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٨٨٦٬٦٧٩ جنيه

    شاليه للبيع 3غرف نوم في فوكا باى ريسيل باقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٩٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس للبيع سي فيو في افضل لوكيشن في فوكا باي

    Rokn Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٨١٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي فاخر بإطلالة على البحيرة في فوكا باى

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٩٩٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه شايف البحر بالكامل في فوكا باي احسن سعر

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٧٧٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي فاخر بإطلالة على البحيرة في فوكا باى

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٩٩٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا ستاند الون في فوكا باي راس الحكمه

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٦٤٣ متر مربع

    ٦٩٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي فاخر بإطلالة على البحيرة في فوكا باى

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مفروش بالكامل في فوكا باي فيو لاجون

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٩٬٧١١٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحديقة متشطب يطل علي البحر للبيع بتسهيلات

    REV Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٩٬٥٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بالفرش للبيع في فوكا باي

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٩٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سي فيو توين هاوس للبيع في فوكا باي راس الحكمة

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٥٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٢٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مفروش بالكامل للبيع في فوكا باي

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب في فوكا باي مقدم 485الف او كاش 6مليون

    Property Hills... logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٥٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٩٧٩٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن (ريسيل) في فوكا باي - الساحل الشمالي

    New Avenue Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٦٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٠٬٧١٢٬٠٠٠ جنيه

    لوفت جاهز للعيش في فوكا باي راس الحكمة

    The Polygon logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٥٣٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٢٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور اول ٣ غرففي فوكا جاهز للاستلام

    The Polygon logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٠٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سي فيو متشطب قسط ٣شهور 250الف توتال 11 مليون

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فندقى للبيع فى فوكا باى متشطب ومفروش

    متصدر

    Top Homes Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري بالتقسيط علي 8 سنوات ب نايا 125م

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه موقع مميز يرى البحر في فوكا باي

    One Estates Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري علي اللاجون مباشره اقل سعر

    New Avenue Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٧١٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في نايا باي متشطب استلام فوري تقسيط ل10سنين

    Evergreen Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٠٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع