عقارات للبيع في مدن أبوظبي, صفحة 7

493 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين متشطبة قرب البحر مدن رأس الحكمة

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٥٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٩٣م ٣ غرف تشطيب كامل في بيتش بلازا - مدن

    New Avenue Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ١٦٥٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في المرحله الأولي بمقدم 5٪ - مدن رأس الحكمه

    New Avenue Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ٩٢م غرفة واحدة متشطب في بوليفارد ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٢ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ١٧٥م ٣ غرف تشطيب كامل في بوليفارد ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ١٤٥م متشطب بمقدم 5٪ في مدن رأس الحكمة

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة إستثمار في مدن رأس الحكمه - بمقدم 650 الف

    New Avenue Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٢ متر مربع

    ١٤١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر الآن مع مدن الاماراتية قسط على 8 سنوات

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب كامل بالقرب من البحر - مدن الإماراتيه

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٤٩ متر مربع

    ١٥٦٬٦٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو البحر بتقسيط - مدن الإمارتيه رأس الحكمه

    New Avenue Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ١٣٠٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن (سي فيو) استلام فوري بمقدم 7,600,000

    Property Hills... logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3غرف عالبحر اقرب استلام قسط علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٥٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره للبيع-صف اول-موقع مميز-اطلاله بانوراميه

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٤٠٥ متر مربع

    ١٣٤٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 600K امتلك شاليه متشطب في راس الحكمه

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٧٬٨٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دقيقة للبحر في مدن ابو ظبي متشطب اقل سعر

    Western House logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ١١٧٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بأقل سعر | دبل فيو بحر ولاجون

    Selection Code logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمار شالية متشطب في مدن الامارتية بتقسيط على 8س

    Selection Code logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ١٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احدث طرح لشركة مدن ف رأس الحكمة/شقة فاخرة بمقدم 5%

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ١٥٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 22

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في مدن راس الحكمه متشطب بالفرش اقساط 8

    Selection Code logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ١٢٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    قصر

    ٣٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفخم قصر بإطلالة على البحر والمارينا والجولف

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    7+

    7+

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٩٬٤١٧٬٣٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على البحر تسهيلات في السداد

    Remax Professional. logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٠٠٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام قريب تاون هاوس فى راس الحكمه تشطيب كامل

    متصدر

    Evergreen Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية في اميز لوكيشن في مدن راس الحكمة تقسيط 8سنين

    متصدر

    Evergreen Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٩٣ متر مربع

    ١٥٠٬٥٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس225م²استلام فوري متشطبه بأوبن فيو على 10س

    متصدر

    Evergreen Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فى مدن الامارتية راس الحكمة مقدم 5% قسط ع 8س

    Evergreen Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع