عقارات للبيع في مدن أبوظبي, صفحة 3

492 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه فى رأس الحكمة واستثمر فى مدينة جديدة

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس على البحر فى رأس الحكمة وقسط حتى8س

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٧٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شاليه 1Bed للبيع في مدن الاماراتية راس الحكمة

    Property Hills Star logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣١٬٠٧٠٬٩٦٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة موقع مميز يطل علي البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ١٥٠٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول عالبحر مقدمك هو خصمك50%+قسط 8سنين بجوار مدن

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٤٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كن من أوائل المستثمرين،احصل على اعلى عائد استثمارى

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    علي اللاجون مباشرا و البحر تاون كورنر متشطب بالتكي

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٨٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه باقل مقدم 133م+جاردن 75م متشطب بالكامل

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٥٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في مدن الأمارتية في خليج رأس الحكمة بالساحل

    TREX logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٣٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيلا علي بحر خليج رأس الحكمة مدن الأمارتية

    TREX logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    7

    7

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف في خليج رأس الحكمة من مدن الأمارتية

    TREX logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا علي البحر في مدن الأمارتية خليج رأس الحكمة

    TREX logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 850 الف=شاليه لقطه Full sea viewمجهز بالكامل

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 3 ادوار صف اول على البحر واخده فيو عظيم مجهزه

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف قدام البحر تشطيبVIPمُجهز بالكامل+تكييفات

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 850 الف=شاليه لقطه Full sea viewمجهز بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    قصر

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر 800متر صف اول ب Lifestyle اماراتي بخدمه 5-Star

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    7+

    7+

    ٨٠٠ متر مربع

    ١٢٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,800,000=فيلا لقطه امام البحرمجهزه بالكامل+المطبخ

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه Double View بسعر اللونش شايف البحر بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٢٢٧٬٩٠٠ جنيه

    أكثر خطه سداد مرنه! شاليه على لاجون مجهز بالكامل!!

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٣٢٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٣٠٬٤٠٠ جنيه

    فيلا موردن مجهزه جميع أجهزه تقسيط مرن صف اول للبحر

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ٢٢٥٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٤٤٥٬٦٣٠ جنيه

    شاليه غرفتين فاخر مجهز بالكامل على البحر تقسيط مرن

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٦٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٦٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول للبحر مجهزه بجميع الأجهزه بتقسيط مرن !

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٢٦١٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٥٤١٬٧٦٠ جنيه

    شاليه كامل التجهيز إطلاله بحر و لاجون بتقسيط مرن!!

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٢٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع في وادي يم مدن ابو ظبي بسعرالكاش

    متصدر

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٤٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع