عقارات للبيع في سي شيل بلايا, صفحة 3

124 عقارات أخرى
  • 13

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع دايركت على اللاجون مقدم 5% قسط 9 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس + كابين كامل التشطيب في بلايا سيشيل

    The Way logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    4

    ١٩٣ متر مربع

    ١٨٦٬٥٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجون فيو توين هاوس للبيع في بلايا غزالة الساحل

    Conquer Properties logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣١٧ متر مربع

    ٩٤٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجون فيو توين هاوس للبيع في بلايا الساحل الشمالي

    Conquer Properties logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بإطلالة على البحر بالتقسيط ع 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو في موقع مميز على بحيرة مباشرة بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة واحدة باطلالة مباشرة علي اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ١٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر بغرفتين نوم مع دفعة أولى 5% على 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بروف 250م في الساحل سي شيل بلايا.

    Sedra Real Estate logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع دايركت على اللاجون مقدم 5% قسط 9 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع دايركت على اللاجون بمقدم 5% قسط 9 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 135م متشطب بالتكييفات+تقسيط فيو لاجون و بحر

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع جاهز للسكن فورى متشطب بجاردن272م قسط7س

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٧٢ متر مربع

    ١٢٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالكامل استلام فوري دايركت لاجوون

    Square real estate logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٩٩ متر مربع

    ١٣٧٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ريسيل مفروش بالكامل برايم فيو لاجوون

    Square real estate logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا استلام فوري متشطبه بالتكييفات في راس الحكمه

    Egypt Best Properties logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا استلام فوري متشطبه بالتكييفات في راس الحكمه

    Egypt Best Properties logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٨٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا استلام فوري متشطبه بالتكييفات في راس الحكمه

    Egypt Best Properties logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 4 غرف تشطيب كامل استلام فوري صف خامس للبحر

    Egypt Best Properties logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    6

    4

    ٣٢٣ متر مربع

    ٨٦٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه155م متشطب بالتكييفات,مقدم 6.6 مليون بفيو بحر

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٣٦٬٨٢٧٬٢٢٥ جنيه

    للبيع – تاون هاوس كورنر + كابين 28 م²مكيف في سيشل

    Properties-Today.com logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ١٩٠٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 250 متر صف خامس من البحر متشطب استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف في بلايا متشطب باقل سعر لسرعة البيع

    Egypt Best Properties logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٧٣٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا استلام فوري متشطبه بالتكييفات في راس الحكمه

    Egypt Best Properties logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٤١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر فيلا في بلايا سي شيل و بحرى و سعر مش موجود

    Badr Homes logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٤٠٣ متر مربع

    ١٠٣٬٩٧٠ جنيه/متر مربع