عقارات للبيع في سي شيل بلايا, صفحة 5

124 عقارات أخرى
  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين متشطب بالكامل بارخص سعر على اللاجون دايركت

    Right Direction logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٩٣ متر مربع

    ١٤٢٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٠٣٣٬٣٦٤ جنيه

    شاليه أرضي غرفتين سيشيل | ١٢٥م² | لاجون وحديقة

    Homescout logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٥٢٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس + كابينه للبيع في بلايا سيشيل لاجون فيو

    Home Valley logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ١٨٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب+التكييفات بمقدم1.6Mوقسط10س_ازها عالبحر

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٣ متر مربع

    ١٣٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٢٨٧٬٦٥٧ جنيه

    شاليه أرضي غرفتين سيشيل | ١٢٥م² |حديقة على اللاجون

    Homescout logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٥٤٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٧٬١١٦٬٣٠٧ جنيه

    بيت شاطئي هورايزون علوي| ٢٨٢م² |إطلالة لاجون واسعة

    Homescout logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    6

    ٢٨٢ متر مربع

    ١٣١٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٧٬١١٦٬٣٠٧ جنيه

    بيت شاطئي هورايزون علوي| ٢٨٢م² |إطلالة لاجون واسعة

    Homescout logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    6

    ٢٨٢ متر مربع

    ١٣١٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣١٬٧١٦٬٤٤٠ جنيه

    بيت شاطئي كبير | ٢١٧م² | دخول مباشر على اللاجون

    Homescout logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢١٧ متر مربع

    ١٤٦٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٥٬٤٤٣٬٥٢٣ جنيه

    شاليه هورايزون زاوية | ٢٠٢م² | إطلالة لاجون بلايا

    Homescout logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٠٢ متر مربع

    ١٧٥٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٠٬٩٨٤٬٣٣٨ جنيه

    بيت شاطئي كبير | ٢١٧م² | دخول مباشر على اللاجون

    Homescout logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢١٧ متر مربع

    ١٤٢٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٠٬٥٣٨٬٣٨٣ جنيه

    بيت شاطئي كبير | ٢١٧م² | دخول مباشر على اللاجون

    Homescout logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢١٧ متر مربع

    ١٤٠٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٠٣٣٬٣٦٤ جنيه

    شاليه أرضي غرفتين سيشيل | ١٢٥م² | لاجون وحديقة

    Homescout logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٥٢٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٥٬٠٤٠٬٢٦٣ جنيه

    بيت شاطئي هورايزون علوي| ٢٨٢م² |إطلالة لاجون واسعة

    Homescout logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    6

    ٢٨٢ متر مربع

    ١٢٤٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا رائعة للبيع في بلايا الساحل الشمالي.

    RE/MAX Al Mohager logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٣٣٦ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٣٬٤٣٦٬٠٥١ جنيه

    شاليه هورايزون زاوية | ٢٠٢م² | إطلالة لاجون مميزة

    Homescout logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٠٢ متر مربع

    ١٦٥٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣١٬٧١٦٬٤٤٠ جنيه

    بيت شاطئي كبير | ٢١٧م² | دخول مباشر على اللاجون

    Homescout logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢١٧ متر مربع

    ١٤٦٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣١٬٧١٦٬٤٤٠ جنيه

    بيت شاطئي كبير | ٢١٧م² | دخول مباشر على اللاجون

    Homescout logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢١٧ متر مربع

    ١٤٦٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٥٬٤٤٣٬٥٢٣ جنيه

    شاليه هورايزون زاوية | ٢٠٢م² | إطلالة لاجون مميزة

    Homescout logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ١٧٥٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٤٬٧٤٥٬١٩٨ جنيه

    شاليه للبيع ف بلايا غزاله باي 151م بحيره متشطب

    Dk REAL ESTATE logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٩٧٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٤٬٠٢٥٬٧٨٨ جنيه

    توين هاوس ديلوكس بلايا | ٢٠٢م²|لاجون بواجهة شمالية

    Homescout logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠٢ متر مربع

    ١٦٨٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٢٬٤٥٢٬٤٣٤ جنيه

    توين هاوس ديلوكس بلايا | ٢٠٢م²|لاجون بواجهة شمالية

    Homescout logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠٢ متر مربع

    ١٦٠٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٨٣٬٩٤٣ جنيه

    توين هاوس ديلوكس|٢٠٢م²|أمام اللاجون بواجهة شمالية

    Homescout logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠٢ متر مربع

    ١٤٨٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة بإطلالة على اللاجون في بلايا غزالة

    Beltone logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ١١٤٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي على اللاجون جاردن 120م استلام فورى

    Apex Real Estate logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع