عقارات للبيع في سي شيل بلايا

124 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٦٬٩٢١٬٦٣٥ جنيه

    شقة ريسيل G+1 في بلايا غزالة – لاجون فيو

    Home Valley logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬١٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري-قسط ربع سنوي 300 الف و اجمالي 15 مليون

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٥٬٤٤٣٬٥٢٣ جنيه

    شاليه هورايزون زاوية | ٢٠٢م² | إطلالة لاجون مميزة

    متصدر

    Homescout logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٠٢ متر مربع

    ١٧٥٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر للبيع-موقع مميز-دبل فيو لاجون-4غرف

    Egypt Best Properties logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٩٣ متر مربع

    ١٢٩٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شاليه101م متشطب بالكامل سى فيو بالتقسيط

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٢٣٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • سي شيل بلايا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    NEWGIZA
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,سيشيل,سي شيل بلايا
  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة جاهزة للاستلام أقل من سعر السوق- بلايا

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٥٦٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ٢ نوم يطل علي بحيره تسليم قريب- بسعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٦٣٢٬٠٠٠ جنيه

    151 م للبيع – بلايا غزالة، الساحل الشمالي 2 غرفة

    Gold Real Estate logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ١١٠٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٣٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لاجون فيو | 193م | سي شيل الساحل

    Aqar Dayem logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ١٩١٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٣٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دويلينج أرضي مميز - أرض 704م - سي شيل بلايا

    The Broker EG logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٨٠٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالكابينة للبيع استلام فوري ٤ غرف نوم ببلايا

    New Avenue Real Estate logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣١٤ متر مربع

    ١٤٣٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت تشطيب كامل للبيع في بلايا غزالة المرحلة الأول

    New Avenue Real Estate logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٤٣٬٧٠٠ جنيه

    شاليه فوري دوبل فيو بـ7 مليون كاش او مقدم 843,700

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٢٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٤٥٧٬٢٢٥ جنيه

    للبيع – شقة فندقية حديقة خاصة في بلايا غزالة

    Beltone logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٢٬١٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه بحديقه في السوق

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٥٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٩٬٠٢٧٬٠٢٢ جنيه

    توين هاوس فيو لاجون متشطب بالكامل للبيع فى بلايا

    TREX logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠٢ متر مربع

    ٩٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس+كابين للبيع استلام فوري متشطب بموقع مميز

    Mr .Estates logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٤٨٣٬٧٣٥ جنيه

    للبيع شالية ارضي بلايا غزالة باي، الساحل الشمالي

    Gold Real Estate logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٥٩٦ متر مربع

    ٣١٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    (بنتهاوس (روف

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في بلايا غزالة الساحل الشمالي

    clear scope logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٤٩ متر مربع

    ٧٦٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ب راس الحكمة استلام فوري ب 492 الف ربع سنوي

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه تشطيب كامل فيو مميز علي الاجون استلام فوري

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق شاليه بنتهاوس سي فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٨٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه غرفتين بإطلالة لاجون بالتقسيط 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٤٤٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة مع كابينة صف أول على البحر

    Egypt Best Properties logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢١٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اطلاله مزدوجه علي اللاجون والبحر شاليه متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٤٩٬٨٢٧ جنيه/متر مربع