شقق للبيع في الحي اللاتيني

212 عقارات أخرى
  • 25

    شقة

    ٦٬٧٨٢٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بحري فوري ومتشطب بالعلمين بالتقسيط

    متصدر

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٢٥٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات شايفه البحر باقل سعر، تقسيط

    متصدر

4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٢١٬٧٧١ جنيه

    ستديو 69م صف اول على اللاجون فى الحى اللاتينى

    متصدر

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٢٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٦٩٬٠٠٠ جنيه

    وحدة ريسيل لببيع فى الحي اللاتيني ( سيتي ايدج)

    متصدر

    JMG logo image

1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٥٥٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فير إيموشن – الحي اللاتيني العلمين

    متصدر

    ICONIC logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٩٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • لاتين سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٨٢٢٬٠٢٧ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة,الحي اللاتيني

    1 - 4 غرفة

  • 15

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح محدود شقة 120م متشطبة بالعلمين فوري على البحر

    متصدر

    Aqar Misr logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع الحي اللاتينى بحري فيو لاجون latin city

    Alex Realestate logo image

1

    1

    ١١٤ متر مربع

    ٦١٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 212م بالحي اللاتيني فيو المدينة التراثية

    Inspire Homes logo image

3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬١٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 68م العلمين - الحي اللاتيني

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٧٥٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 90م العلمين - الحي اللاتيني (صف أول لاجون)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٨١٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 7% امتلك وحدتك بالحي اللاتيني

    Inspire Homes logo image

3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٥٩٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة بالحى اللاتينى، العلمين الجديدة

    Alex Realestate logo image

2

    1

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٢٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٨٤٬٧٢٦ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه للمعيشه دور علوي في الحي اللاتيني

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في أحسن لوكيشن في الحى اللاتينى بأجمد فيو

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع 69 م ( الحي اللاتينى ) العلمين الجديد

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

استوديو

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥٣٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٨٤٬٧٢٦ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه للمعيشه دور علوي في الحي اللاتيني

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 133م متشطبه استلام فوري متشطبه الان

    Bright logo image

3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٤٤٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    الان بخصم لايقارن شقة 166م متشطبه استلام فوري الان

    Bright logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٨٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اجمد فيو لشقه(230م ) جاهزه للسكن بمقدم مليون400

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم بسعر نادر بحري بالكامل علي اللاجون

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 790 الف=استلم (205 متر)صف اول+تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو لاجون متشطب للبيع بمقدم370 الف و اقساط 10س

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم لايقارن استلم شقة 135م متشطبه بفيولاجون الان

    Bright logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 89 م , الحي اللاتينى العلمين الجديدة

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٥٥٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    هتستلم شقة 171م متشطبه بفيو لاجون بمقدم5%بلتقسيط

    Bright logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع