شقق رخيصة غرفتين و صالة للبيع في الحي اللاتيني

32 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٥٨٤٬٧٢٦ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه للمعيشه دور علوي في الحي اللاتيني

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٨٤٬٧٢٦ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه للمعيشه دور علوي في الحي اللاتيني

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو لاجون متشطب للبيع بمقدم370 الف و اقساط 10س

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 122م العلمين - الحي اللاتيني

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

2

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٨٤٬٧٢٦ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه للمعيشه ع البحر في الحي اللاتيني

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • لاتين سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٣١٥٬١٤٨ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة,الحي اللاتيني

    2 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٩٧٢ جنيه

    امتلك شقه 90م بأقل سعر بالحي اللاتيني في العلمين

    Onyx for real estate logo image

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري علي لاجون العلمين شقة غرفتين متشطبة

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٣٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة 135م في الحي اللاتيني بلوكيشن بحر ومتميزة

    Onyx for real estate logo image

2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٥٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٥٣٬٨٥٠ جنيه

    شقة فاخرة 122م بمكان مميز بالحي اللاتيني بالعلمين

    Onyx for real estate logo image

2

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ١١٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٨٢١٬٢٨١ جنيه

    شقة فاخرة 143م بأقل سعر وفيو مميز في الحي اللاتيني

    Onyx for real estate logo image

2

    1

    ١٤٣ متر مربع

    ١٢٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١٥٧٬٣٥٠ جنيه

    امتلك شقة 89متر روعة باقل سعر في الحي اللاتيني

    Onyx for real estate logo image

2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٢٤٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧٢٤٬٥٨٢ جنيه

    امتلك شقه مميزة 140م بفيو روعة في الحي اللاتيني

    Onyx for real estate logo image

2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ١٩٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٨٤٬٧٢٦ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه للمعيشه ع البحر في الحي اللاتيني

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه امام ابراج العلمين Sea View بمقدم185 الف

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٤١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بمقدم 185 الف صف اول لاجون بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٤١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح محدود شقة 120م متشطبة بالعلمين فوري على البحر

    متصدر

    Aqar Misr logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد شقة 5% مقدم بالتقسيط على اطول فترة سداد

    Square real estate logo image

2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 122م العلمين - الحي اللاتيني

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

2

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 122,5م للبيع الحي اللاتيني العلمين الجديدة

    Chance for Realestate logo image

2

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ١٩٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري صف اول علي البحر متشطب بالفرش

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جــــاهزة للسكـن الان بمقدم 480الف شقة بحري متشطبة

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٤٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقهvipكورنر-دابل فيو لاجون-استلام فوري_بخصم

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٠٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 420الف واستلم فوري شقة بحري متشطبة بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 450الف واستلم الان شقة بحري متشطبة جاهزة الان

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين و استلم فوري بجوار ابراج العلمين بحري الطريق

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٣٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

2