شاليهات للبيع في سيدي عبد الرحمن, صفحة 14

3,288 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع متشطب بالكامل بحديقه خاصه مراسي

    Master Mind Real Estate Services logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ١٦٥٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فيو بحر الدور الاول 140 متر متشطب

    Triple S Real Estate logo image

    ستيلا سيدي عبد الرحمن, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بروف علي البحر للبيع في هاسيندا وايت

    Triple S Real Estate logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣١٨ متر مربع

    ٩٧٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٨٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز مفروش بالكامل مع حديقه خاصه استلام فوري

    Master Mind Real Estate Services logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي موقع مميز سوبر لوكس في هسيندا باي

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ١٢٢٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحديقة خاصة مفروش بالكامل بالأجهزة في مراسي

    Master Mind Real Estate Services logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش للبيع في مراسي - فيو بول بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٦٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مباشر على حمام السباحة في مراسي مرينا

    Redefine logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ١٩٨٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 غرف نوم | ماراسي كاتانيا | إطلالة على المس

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 2

    شاليه

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي فيردى مراسى

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٩٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٨٥٬٤٥٥ جنيه

    شاليه سي فيو متشطب قسط ٣شهور ١٨٥الف، توتال ٨ مليون

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٬٧٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٨٥٬٤٥٥ جنيه

    شاليه سي فيو متشطب قسط ٣شهور ١٨٥الف، توتال ٨ مليون

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٬٧٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ٤٬٧٠١٬٣٤١ جنيه

    شالية ريسيل للبيع فى زهرة "سيدي عبدالرحمن"

    متصدر

    JMG logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٨١٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش اقل سعر في الماركت علي البحيره-اقل سعر

    Remax The Address logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٦٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2نوم استلام فوري علي البحر في Zahraa العلمين

    Roots Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٩٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هاسيندا باي شاليه موقع مميز مفروش بالكامل

    Triple S Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ٤٥٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور اول علي حمام سباحة للبيع في هاسيندا باي

    Triple S Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣١٣ متر مربع

    ٥٥٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٨٬١٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام سنه دايركت علي البحر في زويا بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    زويا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٥٧٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في سيشيل شاليه مفروش بالكامل ( هورايزون )

    Triple S Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز للسكن بإطلالة على المسبح للبيع

    Redefine logo image

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ٢٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بجنينة مفروش مع مكيفات في مراسي كاتانيا

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١٥٠٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬١٠٨٬٣٦٧ جنيه

    شاليه استلام قريب متشطب بأرخص سعر في زوياغزاله باي

    Property  Hills. logo image

    زويا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣١٬٦٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بفيو ع البحر واللاجون بالساحل بأقساط 8سنين

    Roots Real Estate logo image

    كيو نورث, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل اوفر الان ل شاليه 155م متشطب فيو pool في مراسي

    متصدر

    Bright logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ٣ غرف متشطب و مفروش بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع