شاليهات للبيع في هاسيندا ريد

19 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بفيو لاجون متشطب بالتكييفات بمقدم 8 مليون

    هاسيندا ريد, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٠٥٥٬٠٠٠ جنيه

    بالاجهزة+الـAC عالبحر بـ8مليون كاش او 1M مقدم

    هاسيندا ريد, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٢٧٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فوري برووف بـ 22مليون كاش او 9 مليون مقدم

    هاسيندا ريد, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٤٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٣٬٥٩٢٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شاليه لاجوون فيو بالتقسيط بأرقي موقع

    Square Real Estate logo image

    هاسيندا ريد, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧٧٬٦٦٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٩٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شاليه سي فيو تشطيب راقي استلام قريب تقسيط

    Square Real Estate logo image

    هاسيندا ريد, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٨٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بمقدم930الف وبسعر 7.5م كاش بفيو البحر

    هاسيندا ريد, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٣٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علوي بروف بي هاسيندا ريد للبيع سي فيو متشطب

    متصدر

    Beltone logo image

    هاسيندا ريد, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم و عاين فورا شاليه متشطب بالكامل برووف سى فيو

    هاسيندا ريد, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالاجهزة+الـAC صف اول بحر-جاهز للمعاين

    هاسيندا ريد, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٢٢٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل في امواج باقل سعر بالتقسيط 98م

    هاسيندا ريد, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ١١٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب+التكييفات بجاردن231م استلام سنه عالبحر

    هاسيندا ريد, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٢١٣٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه لوفت بقسط ربع سنوى 213 الف فى امواج

    هاسيندا ريد, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شاليه ريسيل برايم لوكيشن بأميز موقع

    Square real estate logo image

    هاسيندا ريد, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم 10% بالتقسيط حتي 7سنوات بدون فوائد

    Square real estate logo image

    هاسيندا ريد, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سي فيو شاليه بمقدم 10% بالتقسيط حتي 7سنوات

    Square real estate logo image

    هاسيندا ريد, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٨٤٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده 10% مقدم بالتقسيط حتي 7سنوات

    Square real estate logo image

    هاسيندا ريد, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم 10% بالتقسيط حتي 7سنوات بدون فوائد

    Square real estate logo image

    هاسيندا ريد, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٩٥٬٩٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سي فيو 10% مقدم بالتقسيط حتي 7سنوات

    Square real estate logo image

    هاسيندا ريد, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل للبيع في لافيستا 185متر

    property hills Elite logo image

    هاسيندا ريد, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٦٬٩١٨ جنيه/متر مربع