شاليهات للبيع في راس الحكمة, صفحة 9

7,992 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,500,000=اجمد شاليه 175م صف اول متشطب بالتكييفات

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب قسط ربع سنوي ٤٠٠الف، توتال كاش ١٠مليون

    جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل ع البحر في راس الحكمه

    Falcon for Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ١٨٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باب الشاليه علي شاطئ اللاجون و تمشية للبحر ٢ دقيقة

    Falcon for Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة متشطب بالفرش و الاجهزة من مدن الامارات.

    Falcon for Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٢ متر مربع

    ١٤١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه VIP صف اول على البحر اجمد فيو واميز لوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول علي البحر تشطيبVIP جاهز للمعاينه بأقل سعر

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 800 الف=شاليه لقطه (3 غرف) Full sea view

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 150ألف امتلك امام الابراج مباشره بأجمد فيو

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٧٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مجهز مباشر للبحر مقدم 750 الف فقط على 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٣٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٥٬٩٣٧٬٤٦٤ جنيه

    شاليه فوري سي فيو متشطب مع مباني ايدريس خصم 35%

    Selection Code logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٦٥٬٩٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتان استلام فوري في نايا باي راس الحكمة

    متصدر

    Selection Code logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٦٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية غرفتين متشطب في راس الحكمة اقل سعر على8سنين

    متصدر

    Selection Code logo image

    يود, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بحديقة بموقع مميز في دايركشن وايت

    RE/MAX Everest logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٠١ متر مربع

    ٤٩٬٧٥١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف اول علي البحر متشطب بأميز لوكيشن واقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف اول علي البحر متشطب بأميز لوكيشن واقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شاليه

    ١١٬٧١١٬٣٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بسعر أقل من السوق في سولت – تطوير مصر

    KRE investments logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٦٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٠٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 110م في MarBay -المراسم حجز افتتاح AZOR ZONE

    Honesty Gate Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه دور اول علي البسين لافيستا راس الحكمه

    Gold Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه علوي مجهز ومميز في لافيستا رأس الحكمه

    Gold Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه علي البحر مباشره في لافيستا رأس الحكمه

    Gold Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٤٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطه للبيع في اميز موقع سي فيو في سولت

    Bold Egypt logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٤٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كن من أوائل الملاك واحصل على أعلى عائد استثماري

    Western House logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٩٣ متر مربع

    ١٣٩٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر سينيور شالية في هاسيندا ويست متشطب

    Apart Real estate logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٤٦٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لشالية 3 غرف بأطلالة البحر في سولت

    Apart Real estate logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع