شاليهات للبيع في راملا, صفحة 2

354 عقارات أخرى
  • 16

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل موقع شاليه مطل علي البحر في الساحل مع مقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليهك المطل على البحر في الصف الأول بمقدم5%

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه الصف الأول الجاهز بدفعة أولى 5%

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بافضل سعر استلام قريب بافضل اطلاله للاجون و البحر

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٩٬٤٥٣٬٤٢٤ جنيه

    شاليه غرفتين رملة | ١٣١م² | موقع مميز قرب القرية

    متصدر

    Homescout logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ١٤٨٬٤٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٧٩٥٬٥١٢ جنيه

    شاليه للبيع في راملة باقساط مريحة

    The Polygon logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ١٥١٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجون شاليه ف رملة راس الحكمة مقدم 5% قسط 8 سنين

    Evergreen Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ١٠٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ٢٩٨٬٢٥٠ جنيه

    استلم شاليه115 م+رووف متشطب ربع سنوي298الف كاش 12M

    Property Hills... logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬١٧٠٬٩٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين متشطب بالكامل في رمله راس الحكمه

    Falcon for Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٨٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع على بعُد خطوات من البحر قسط يصل 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شالية بأطلالة بحر 2 غرف بالتقسيط علي 8 سنين!

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية استلام سنتين متشطب بالAC'S بجوار ازها الساحل

    Falcon for Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ١٤٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٬٤٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شاليه128م بفيو ع البحر بتشطيب كامل من مراكز ف رمله

    Falcon for Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١٩٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علي البحر والاجون كامل التشطيب في رأس الحكمة

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٢١٦٬٨٥٠ جنيه

    عيش علي البحر , بــ خصم كبير 8 مليون من السعر

    Falcon for Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٩٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بڤيو بحر جاهز لاستلام بأقل مقدم في رمله

    New Avenue Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٤٩٠ متر مربع

    ٥٣٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع صف اول على اللاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف للبيع مطل على اللاجون بقسط حتى 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٢٬٦٣٤٬٨١١ جنيه

    امتلك تون هاوس باطلاله على اللاجون و تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٠٦ متر مربع

    ٢٠٦٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٢٧٩٬٨٥٠ جنيه

    شاليه باطلاله علي اللاجون موقع مميز باقل اوفر

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٠٠٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ٢٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف فيو على البحر بالكامل بقسط على 7 سنين

    Apart Real estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ١٤٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ٢٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف للبيع متشطب فيو على البحر بمقدم 5% .

    Apart Real estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ١٣١٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ١٢٬٠٠٩٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع فيو على لاجون و بحر بقسط 7 سنين

    Apart Real estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٩٣٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز امتلك شاليه بوول فيو بمقدم5%تقسيط ع8سنين

    Square Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٧١٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه سي فيو تشطيب راقي بمقدم5% تقسيط ع8سنين

    Square Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع