شاليهات للبيع في راملا, صفحة 4

354 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٨٤٣٬٧٠٠ جنيه

    شاليه فوري دوبل فيو بـ7 مليون كاش او مقدم 843,700

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٢٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه باقل مقدم 133م+جاردن 75م متشطب بالكامل

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٥٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬١٧٠٬٩٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين متشطب بالكامل في رمله راس الحكمه

    Falcon for Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٨٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢١٬٣٦٤٬٣٠٠ جنيه

    شاليه ارضي للبيع في رملة راس الحكمة تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٣٬٦٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه مميز 3 غرف دبل فيو بتقسيط على 8 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ١٤٨٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه مميز 2 غرف دبل فيو بتقسيط على 8 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٦٬٧٧٨٬٦٠٠ جنيه

    شاليه مجهز بإطلاله مباشره للبحر بتقسيط 8 سنين!!

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٥٣٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٢٬٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    أقل مقدم و تقسيط 8 سنين-شاليه 4 غرف فاخر على البحر

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٠٢٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٣٬٢٢٤٬٥٠٠ جنيه

    شاليه كورنر إطلاله مزدوجه مجهز بالكامل تقسيط 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٨٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٨٬٢٢١٬٤٠٠ جنيه

    إطلاله مزدوجه و تشطيب مودرن فاخر بأقل مقدم - 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٤١٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢١٬٨٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مودرن مباشر على كريستال لاجون و بحر - 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٧٥٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك شاليه بإطلالة بحرية للبيع بدفعة أولى ٥٪

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ١٢٦٬٢٢٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر بإطلالة بحرية للبيع مع دفعة أولى ٥٪

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١١٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود!! شاليه فاخر بإطلالة بحرية خلابة.

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ١١١٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية على البحر واللاجون بأقل سعر فى الساحل على 9س

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل في رمله راس الحكمه علي البحر

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه باطلاله علي البحر في رمله باقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه باطلاله عل البحر متشطب بالكامل في رمله

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بسعر مميز في رمله راس الحكمه

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ١٠١٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهك فى وسط 22 فدان من البحيرات الساحرة الخلابة

    Anchor for Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    4

    ١٣١ متر مربع

    ١١٦٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب بالمطبخ والتكيفات سعر مش هيتكرر مع مدن

    IRTKAZ logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٩٤ متر مربع

    ١٤٨٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢١٬٦١٥٬٧٧٧ جنيه

    شاليه صف اول على البحر متشطب بالكامل للبيع فى رملة

    TREX logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ١٦٥٬٠٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحديقة و حمام سباحة فى أول مرحلة على البحر

    Anchor for Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    6

    ١٩٢ متر مربع

    ١٤٥٬٥٧٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه كامل التشطيب بمساحة مفتوحة خاصة| فيو ع البحر

    Anchor for Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    6

    ٢٠٧ متر مربع

    ١٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٦٧٢٬٨٤٢ جنيه

    شاليه سى فيو متشطب بالكامل للبيع فى رملة الساحل

    TREX logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ١٧٠٬٤٧٢ جنيه/متر مربع