شاليهات للبيع في فيرل جيفيرا

52 عقارات أخرى
  • 9

    شاليه

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع أرضي بجاردن (144م + الجاردن 148م)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٩٢ متر مربع

    ٢١٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٢٩٦٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو لاجون متشطب للبيع في جيفيرا راس الحكمة

    Property  Hills. logo image

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المشالية لقطة للبيع فى جيفيرا راس الحكمة (فيرل)

    Utopia logo image

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٩٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية غرفة ستاندالون فيو لاجون متطشب بالكامل /10س

    Evergreen Properties logo image

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٧٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر للبيع في جيفيرا بإطلالة لاجون بمقدم 2 م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر غرفتين ع البحر قرب مراسى ادفع 490ألف/كاش6.400م

    Property Hills... logo image

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٤ متر مربع

    ٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٦٬٠٢٨٬٧٥٠ جنيه

    شاليه 84متر متشطب بالكامل في جيفيرا الساحل الشمالي

    Selection Code logo image

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٤ متر مربع

    ٧١٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة 5%مقدم شاليه بالتقسيط حتي 10 سنوات

    Square Real Estate logo image

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٬٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر الماركت شاليه ريسال متشطب جيفيرا بوول فيو

    متصدر

    Square Real Estate logo image

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩١ متر مربع

    ٣٢٬٢٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شاليه برووف بأقل سعر فى كالى كوست قسط 8 سنين

    property hills Elite logo image

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٢٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على حمام السباحة دور أول بتراس ٢١ م متشطب

    New Avenue Real Estate logo image

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٤٧٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٧٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بحديقة للبيع جيفيرا الساحل الشمالي

    Property Network logo image

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٥٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحديقه للبيع-موقع مميز-اطلاله بانوراميه-3غرف

    Egypt Best Properties logo image

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٧٨٤٬٣٠٠ جنيه

    شاليه متشطب لوكيشن مميز تقسيط 7 سنوات | جيفيرا

    Evergreen Properties logo image

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٩١٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطه151+179جاردن سوبرلوكس بمقدم950الف كاش12M

    Property Hills... logo image

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٦٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٣٬٤٩٠٬٢٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل و استلام فوري ب اقساط ل 10سنين

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٧٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كوندو للبيع 107م جفيرا راس الحكمة بإطلالة بحرية

    Tasweeq For Real Estate logo image

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٧٠٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٦٬٩١٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم شاليه برووف بأقل سعر فى كالى كوست رأس الحكمة

    property hills Elite logo image

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٧٢٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بفيو لاجون فى جيفيرا بجانب كالى كوست

    Property  Hills. logo image

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 125متر متشطب فيو لاجون بمقدم 5.6 مليون

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شاليه متشطب بالتكييفات للبيع في راس الحكمة

    Property Hills Star logo image

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٣ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٠٥٩٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مستقل للبيع في Jefaira رأس الحكمة | 3 غرف

    AQAR One For Realestate logo image

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٣٩٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي في جفيرة الساحل الشمالي | بسعر لقطه

    Egypt Best Properties logo image

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل فيو مائي ب فسط ل 10 سنين

    متصدر

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩١ متر مربع

    ٣٤٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 161م استلام شهور لوكيشن مميز 3غرف+غرفةمربية

    Evergreen Properties logo image

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٦٬٦٤٥ جنيه/متر مربع