شاليهات للبيع في ايلا جيفيرا

20 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٦٬١٨٥٬٧٥٧ جنيه

    شاليه بموقع مميز بإطلالة كامله على اللاجون-جيفيرا

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلا جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٦١٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر للبيع في جيفيرا بإطلالة لاجون بمقدم 2 م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ايلا جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطه151+179جاردن سوبرلوكس بمقدم950الف كاش12M

    Property Hills... logo image

    ايلا جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٦٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٨٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي بحديقة كامل التشطيب لاجوون فيو

    Roots Development logo image

    ايلا جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩١ متر مربع

    ٩٨٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه شاليه أرضي حديقة 150م | علي حمام السباحه

    Egypt Best Properties logo image

    ايلا جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا داخل كمبوند جاهز | صف أول على الحديقة

    D.Signature logo image

    ايلا جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ١١٦٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عش حياة المدينة | شاليه 3 غرف | جيفيرا الساحل

    Apart Real estate logo image

    ايلا جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٧٥٤٬٩٦٥ جنيه

    بتسهيلات على 6 سنين اميز موقع فى راس الحكمة

    Remax Professional. logo image

    ايلا جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩١ متر مربع

    ٩٦٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٧٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في جيفيرا – مرحلة Ayla | فيو لاجون

    Beltone logo image

    ايلا جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٥٧٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بمقدم 5% وقسط ع10سنين بسعر 9,275,000

    Property Hills... logo image

    ايلا جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٤ متر مربع

    ٥٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص لشاليه متشطب مقدم 550ألف/10سنين كاش 7م

    ايلا جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٥٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علي البحر مباشرة بأقل مميز في جيفيرا بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    ايلا جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ١١٧٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٦٦٩٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2نوم صف اول ع اللاجون براس الحكمه بقسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ايلا جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٩٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب على اللاجون في جيفيرا الساحل الشمالي

    Property  Hills. logo image

    ايلا جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2غرفه متشطب بفيو لاجون بمقدم545,000الف على8س

    ايلا جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٦٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ب كون في راس الحكمة ب اقل سعر بدون اقساط108م

    ايلا جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ع البحر سوبرلوكس بمقدم 380 ألف أوكاش5.700م

    Property Hills... logo image

    ايلا جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٤٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٦٬٥٩٣٬٨٧٧ جنيه

    شاليه للبيع - Jefaira ayla - بسعر 6,593,877 ج

    Next Estate logo image

    ايلا جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩١ متر مربع

    ٧٢٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١١٬٤٥٢٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 5% وامتلك شاليه متشطب فى JEFAIRA

    Horizen For Real Estate logo image

    ايلا جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٩٧٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٠٣٦٬٦٣٦ جنيه

    تشطيب سوبر لوكس فيو مفتوح علي البحر مباشرة

    Remax Professional. logo image

    ايلا جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩١ متر مربع

    ١١٠٬٢٩٢ جنيه/متر مربع