دوبلكس للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 14

453 عقارات أخرى
  • 19

    دوبلكس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع باطلالة علي البحر واللاجون بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٨٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 158م متشطب للبيع بخصم31% او اقساط-كالي كوست

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٢٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أمواج دوبلكس مطل على حمام سباحة و مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي لاند سكيب تشطيب كامل استلام فوري

    Remax Professional. logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ١٨٣٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 143 دور أرضي بحديقة في لافيستا كاسكادا

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ١١١٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٣٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | دوبلكس روف دايركت لاجون في كال كوست

    Gate real estate marketing logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٢٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه دوبليكس بجاردن مفروش في بلانكا

    Views for Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ١٦٩٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١١٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | اقل سعر بيتش هاوس روف في ليفلز ماونتن فيـو

    Gate real estate marketing logo image

    ليفيلز من ماونتن فيو, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٠٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر لشالية في Cali Coast الساحل الشمالي

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دويت فيلا للبيع في مراسي سكايا فيو على البحر

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ١٩٧٬٢٧٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٢٬٣٥٥٬٠٠٠ جنيه

    بيتش هاوس بدون اوفرنهائي ع اللاجون 150م ارضي واول

    S signature logo image

    ليفيلز من ماونتن فيو, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    5

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٢٬٣٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 360 الف دوبلكس شاليه علي البحر في العلمين

    Adviser Real Estate logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٥٠٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 29

    دوبلكس

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 360 الف دوبلكس شاليه علي البحر في العلمين

    Adviser Real Estate logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٨٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط علي 10 سنوات بمقدم 360 الف دوبلكس شاليه

    Adviser Real Estate logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في فيردي مراسي مباشرة على البحيرة

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ١٢٨٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس راقى للبيع فى بلانكا مراسي بفيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن 170م بأميز موقع وفيو بكالى كوست

    Property Hills Star logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٢٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اطلالة لاجون لوفت ريسيل فوري في جون سوديك اقل سعر

    Allocate Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٩٣٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحديقة للبيع اقل من سعر السوق - امواج

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٧٬٩٠٤٬٣٨٨ جنيه

    دوبلكس تاني وتالت بحري ع اللاجون كالي كوست الساحل

    S signature logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٦٤٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٧٬٩٠٤٬٣٨٨ جنيه

    دوبلكس 122م تاني وتالت بحري ع اللاجون ف كالي كوست

    S signature logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٦٤٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 271م متشطب بخصم يصل الي 10 مليون - مسايا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مسايا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٧١ متر مربع

    ٦٤٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده امتلك شاليه فيو لاجون بتقسيط على 8س!!

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده امتلك شاليه فيو لاجون بتقسيط على 8س!!

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده امتلك شاليه فيو لاجون بتقسيط على 8س!!

    Egypt Best Properties logo image

    بيت البحر, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع