عقارات راس الحكمة للبيع

10,951 عقارات أخرى
  • 15

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب بفيو مميز جدا استلام قريب بجاردن

    Property Hills Star logo image

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فاخر صف اول علي البحر مباشرا متشطب بالتكيفات

    Property Hills Star logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في ogami سي فيو في لشركة سودك

    Property Hills Star logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٧٩٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في ديركشن وايت فيو علي اللجون

    Property Hills Star logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فندقيه بموقع مميز مطل على البحر بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • أوجامي رأس الحكمة

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٦٦٩٬٤٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sodic
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,أوجامي

    3 - 6 غرفة

  • 12

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين شاليه صف اول دايركت على اللاجون بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع على بعُد خطوات من البحر قسط يصل 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر تاون هاوس كورنر جاهز للاستلام في ذا ميد الساحل

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٧٦ متر مربع

    ٨٣٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيلا في ذا ميد ثاني صف للبحر جاهزه للاستلام

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    7

    7+

    ٩١٠ متر مربع

    ١٦٦٬٣٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا في الصف الثالث جاهزة للاستلام ذاميد

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    6

    7

    ٤٣٣ متر مربع

    ١٥٧٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • مدن راس الحكمة

    السعر عند الإطلاق:

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Modon Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة

    2 - 4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا 4 غرف نوم جاهزة للاستلام في ذا ميد

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ١١٠٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس إطلالة مباشرة على اللاجون وبواجهة بحريه

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله استلام قريب اطلاله على بحر و لاجون

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شايله دايركت لاجون متشطب بالكامل على 9 سنوات اقساط

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٢٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاونهاوس إطلالة مباشرة على اللاجون وبواجهة بحرية

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٨٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • جون

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٠٥١٬٢٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sodic
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,چون

    1 - 4 غرفة

  • 20

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله استلام قريب اطلاله على بحر و لاجون

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٤٥٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 22

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاونهاوس متشطب بالكامل استلام قريب اقساط 6سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس إطلالة مباشرة على اللاجون وبواجهة بحرية

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٥٬٣٣٢٬٤٨٠ جنيه

    شاليه فاخر صف اول للبحر مجهز كاملا بأسهل خطه سداد

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٧٦٨٬٩٠٠ جنيه

    أقل سعر في الطرح شاليه بجاردن أسهل تقسيط وأقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٤٢٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • كالي كوست

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Maven Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,كالي كوست

    1 - 3 غرفة

  • 14

    شاليه

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف اول واخد فيو خطير للبحر بتشطيب راقي

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول بفيو 100%على البحر بأفضل سعر من Sodic

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بخصم الكاش دبل فيو متشطب لافيستا راس الحكمة

    Impact Investments logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٤٬٩٨٩٬٧٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على حمام سباحه ولاند سكيب سوبر لوكس

    Remax Professional. logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٩٣ متر مربع

    ١٦١٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب دبل فيو بول وبحر بمقدم5% واطول سداد

    Impact Investments logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • لافيستا رأس الحكمة

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,لافيستا راس الحكمة

    2 - 5 غرفة

مميزات عقارات راس الحكمة للبيع

تقع عقارات راس الحكمة للبيع على طول الساحل الشمالي، بين الإسكندرية ومرسى مطروح. يجعلها موقعها المتميز يسهل الوصول إليها بالسيارة من المدن الرئيسية، مما يوفر ملاذًا مريحًا لسكان المناطق الحضرية الذين يبحثون عن ملاذ على الشاطئ للاسترخاء.

مشروع ضخم للتطوير والاستثمار

تشهد عقارات راس الحكمة تطورًا ملحوظًا، حيث يوجد مشروع ضخم قيد التنفيذ بالتعاون مع الإمارات العربية المتحدة. يهدف هذا المشروع إلى تحويل المنطقة إلى وجهة سياحية عالمية المستوى تتميز بالعديد من المرافق والخدمات الراقية.

جمال طبيعي ساحر

تتمتع رأس الحكمة بجمال طبيعي خلاب، تشتهر بشواطئها البكر ذات الرمال البيضاء ومياهها الفيروزية الصافية والكريستالية. كما تتميز بوجود مناطق ذات مناظر طبيعية خلابة.

بفضل شواطئها الجميلة وتطورها المخطط، من المتوقع أن تصبح رأس الحكمة وجهة سياحية رئيسية. يمكن للزوار الاستمتاع بالاسترخاء على الشاطئ والسباحة والغطس في المياه النقية وممارسة الرياضات المائية المختلفة. كما سيتمكنون مستقبلا من استكشاف المعالم السياحية المحيطة بالمنطقة.

سوق عقاري مزدهر

نظرًا لإمكانات التطوير الخاصة بها وجمالها الطبيعي، تشهد رأس الحكمة رواجًا كبيرًا في سوق العقارات. هناك زيادة في المشاريع السكنية والتجارية المتنوعة.

أنواع عقارات راس الحكمة للبيع:

  • شاليهات: تُعد الشاليهات من أنواع عقارات راس الحكمة الأكثر رواجًا ، خاصةً على شاطئ البحر. توفر الشاليهات تجربة سكنية فاخرة مع إطلالات خلابة على البحر. إذا كنت تبحث عن شاليه للبيع في راس الحكمة، فإنك بالتأكيد ستجد العديد من الخيارات المذهلة التي تلبي احتياجاتك وتفضيلاتك.