تاون هاوس للبيع في الساحل الشمالي

1,673 عقارات أخرى
  • 19

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع متشطب بإطلاله بحريه و استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع مطل على اللاجون - استلام خلال سنه

    Egypt Best Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٥١٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 20

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع صف اول على اللاجون و بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بإطلاله على اللاجون و بقسط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٠٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٠٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه+تكيفات والمطبخ بموقع مميز ديراكشن وايت

    Evergreen Properties logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • سلفر ساند الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٤٬٤٦٣٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Ora Developers
    الساحل الشمالي,قسم مرسي مطروح,سيلڤر ساندس

    3 - 5 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع فى سول بفيو كامل على البحر

    Conquer Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لن تتكرر الحق اخر فيلا باطاله بحر علي 8 سنين!

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مكتملة التشطيب بإطلالة بانورامية تقسيط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود!! فيلا مكتملة التشطيب بالتقسيط حتى 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٩٠٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة بانورامية في أزها مع إمكانية التقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • راملا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٨٤٥٬٦٦٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    MARAKEZ
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,راملا

    2 - 6 غرفة

  • 18

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اقل سعر فيلا متشطبة مطل علي البحر مقدم 0% .

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    تاون هاوس

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس على البحر دايركت بأقل سعر و 5% مقدم فقط

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 4 غرف استلام فوري باقل سعر قسط 10 سنين !

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٠٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس يري بحر وبحيره باقل سعر للماركت خصم 30%!

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٣٬٢٠٨٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس في الساحل الشمالي استلام فوري بح

    Crafters Real Estate logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٤٧٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • كالي كوست

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Maven Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,كالي كوست

    1 - 3 غرفة

  • 11

    تاون هاوس

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس على البحر فى رأس الحكمة وقسط حتى8س

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٧٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك منزلك في الصف الأول من المبنى بدفعة أولى 5%

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز استلم فورا تاون هاوس للبيع بالتقسيط

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٠٬٩٥٠٬٣٧٠ جنيه

    تاونهاوس إستلام فوري للبيع بتسهيلات في جون سوديك

    REV Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٩٧ متر مربع

    ١٠٦٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس تشطيب كامل في Azha North Coast

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٦٧٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • أزها الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٢٩٠٬٥١٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Madaar
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,ازها الساحل الشمالي

    1 - 5 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٦٥٬٦٣٠ جنيه

    تاون هاوس زاوية | سول بريز | 3 غرف نوم

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ١٢٩٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬٩٨٥٬١٤٥ جنيه

    أفضل سعر في السوق | تاون هاوس وسط | سول بريز

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٩٤٬٠٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٦٬٧٧٣٬٩٨٨ جنيه

    تاون هاوس زاوية فاخر | سول إنفينيتي | بحري | 3 غرف

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٣٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 25

    تاون هاوس

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم 5% تاون هاوس دايركشن وايت فى رأس الحكمة

    Square Real Estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٣١٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٦٨٩٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في ذا ميد رأس الحكمة - تقسيط ٨ سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ١١١٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • مرسى باغوش

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٧٠٣٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Shehab A. Mazhar
    الساحل الشمالي,قسم مرسي مطروح,مرسي باجوش

    2 - 5 غرفة