عقارات 7 غرفة نوم للبيع في الجيزة

309 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر استاند اللون للبيع في حي الدبلوماسين

    Master Key logo image

    الدبلوماسيين, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ١٣٬٥٠٩٬٤٧٨ جنيه

    استلم فيلا مساحه 570 متر بجانب ماونت فيو بمقدم10%

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7+

    ٣٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة أليجريا سوديك – الشيخ زايد

    Remax Westway logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7

    ٩٢٠ متر مربع

    ٨١٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون موقع مميز للبيع ريسيل في او ويست فوري

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    5

    ٤٠٥ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٣٬٨١٢٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مميزة لاندسكيب فيو بأفضل و ارقى موقع

    Square Real Estate logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7

    ٤٧٠ متر مربع

    ١١٤٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • ليك فرونت فيلاز – هيلز أوف ون

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٨٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    people & places developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,هيلز أوف وان

    5 - 7 غرفة

  • 10

    فيلا

    ١٨٨٬٣٦٩٬١٦٧ جنيه

    أفضل صفقة | فيلا 7 غرف إلي صعب | كايرو جيت

    Egypt Best Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    4

    ٧٠٠ متر مربع

    ٢٦٩٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كايرو جيت | فيلا فاخرة 7 غرف برووف

    Egypt Best Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    4

    ٧٠٠ متر مربع

    ٢٦٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع - موقع استراتيجي مميز جدًا

    Emtdad Real Estate logo image

    شارع الحزام الأخضر بوابة 6, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    5

    ٣٨٣ متر مربع

    ٢٤٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الوحدة الوحيدة بنظام التقسيط في مشروع "جولف فيوز"

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    4

    ٤٤٥ متر مربع

    ٤٩٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٣٣٬٤٤٩ جنيه

    اميز لوكيشن Type Z في باديا مع بنتهاوس

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7+

    ٣٢٠ متر مربع

    ٦٢٬٦٠٤ جنيه/متر مربع

  • حياة سنتريك كايرو ويست ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬١٨٥٬٩٢٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    ADD Properties
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 7 غرفة

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الوحدة الوحيدة بنظام التقسيط في مشروع "جولف فيوز"

    RE/MAX Al Mohager logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    4

    ٤٤٥ متر مربع

    ٤٩٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الوحدة الوحيدة بنظام التقسيط في مشروع "جولف فيوز"

    RE/MAX Al Mohager logo image

7

    4

    ٤٤٥ متر مربع

    ٤٩٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 550 متر مستقلة للبيع كومباوند جراند هايتس

    Vida Solutions logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كايرو جيت | فيلا دور واحد 7 غرف ماستر

    Egypt Best Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    4

    ٧٠٠ متر مربع

    ٢٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كايرو جيت | فيلا مستقلة فاخرة 700 متر | 7 غرف

    Egypt Best Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    4

    ٧٠٠ متر مربع

    ٢٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ذا استيتس ريسيدينس المرحله التانيه

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٨٧٥٬٣٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Sodic
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,ذا استيتس

    2 - 7 غرفة

  • 10

    فيلا

    ١٨٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كايرو جيت | أفضل سعر في السوق | فيلا 7 غرف

    Egypt Best Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    4

    ٧٠٠ متر مربع

    ٢٦٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الريف الاوروربي

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الريف الاووبي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7

    ٢٬١٠٠ متر مربع

    ٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 550م جراند هايتس 6 اكتوبر متشطبة

    Vida Solutions logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٧٢٠٬٦٥٠ جنيه

    فيلا بسعر مغري في ذا كراون بالم هيلز امام نيو جيزه

    Property  Hills. logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7+

    ٤٠٧ متر مربع

    ٣١٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بخدمة فندقية حياة سنتريك

    Inn Properties logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    4

    ٥٤٦ متر مربع

    ١٢٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • أزها ويست - زايد الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٦٦٣٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Madaar
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,أزها ويست

    5 - 7+ غرفة

  • 10

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون في رويال سيتي

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7+

    ٧٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بمساحة 4000 متر اول سكن

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

7

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    For Sale – Golf Frontline Villa in Allegria

    Tasweeq For Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    6

    ٧٤٠ متر مربع

    ١٣٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مطله على اللاجون بمقدم 5% و قسط 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7

    ٦٠٦ متر مربع

    ١٤٠٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع500م توين هاوس كمبوند لافيدا خلف مول مصر

    لافيدا البستان, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • أب فيل

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Wadi El Nile Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,كمبوند اب فيل

    3 - 7 غرفة