عقارات 6 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 7

1,047 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    5 فيلات كبيرة (مساحة أرض 1,000 م)

    Residia logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٦٥٠ متر مربع

    ٦٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة مساحة كبيرة بمقدم 1,9 مليون فى بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٣٩٨ متر مربع

    ٤٥٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٥١٩ متر مربع

    ٨٠٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا رائعة -موقع مميز - تشطيب كامل

    RE/MAX Al Mohager logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٨٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ٦ غرف جاهزة للاستلام بمقدم واقساط

    The Choice For Real Estate logo image

6

    6

    ٣٢٠ متر مربع

    ٥٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز لوكيشن وفيو مفتوح فيلا للبيع بالحي التاسع

    Master Key logo image

    الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٧٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري في نايا نيو زايد باقل سعر

    Western House logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٤١٠ متر مربع

    ٨٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نصف تشطيب موقع مميز جولف اكستنشن

    I-Move logo image

6

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر فيلا مستقلة على الجولف مباشرة فى الربوة

    Property  Hills. logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف إكستنشن | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

6

    7

    ٥٦٤ متر مربع

    ٧٨٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بفيو على إرتفاعات فى ذا كراون بجانب نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

6

    7+

    ٤٠٦ متر مربع

    ٢٩٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند ألون للبيع – بالم هيلز جولف إكستنشن

    Crafters Real Estate logo image

6

    7

    ٤٧٠ متر مربع

    ١١٠٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أخر فيلا استلام فوري بحمام سباحة في الكارما 4

    Property  Hills. logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7+

    ٨٢٠ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٬١٩٢٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس قسط بزايد جوار اركان 12.4م كاش او مقدم 1.1م

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فى جولز قرب نيو جيزة تقسيط على 6سنين

    Property  Hills. logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٣١٥ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٬١٩٢٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس قسط بزايد جوار اركان 12.4م كاش او مقدم 1.1م

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 516 متر فيو الجولف استلام فورى قسط 6سنين

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٥١٦ متر مربع

    ٢٢٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 516 متر فيو الجولف استلام فورى قسط 6سنين

    property hills Elite logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٥١٦ متر مربع

    ٢٢٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلةفي ذا كراون بالم هيلز

    Properties-Today.com logo image

6

    6

    ٤٠٥ متر مربع

    ٦٥٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٤٩٢٬٧١٩ جنيه

    فيلا للبيع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ١٬١٠٩ متر مربع

    ٢٢٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس متشطب في الشيخ زايد كمبوند الخمائل

    Vida Solutions logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٨٢٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة التشطيب بموقع مميز في زايد

    The Polygon logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٣٢٢ متر مربع

    ٨٥٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

6

    7

    ٥١٨ متر مربع

    ٨١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس علي ارض الجولف مباشرة في جولف فيوز

    Property  Hills. logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٣٦٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا6غرف استلام فورى بقسط ربع سنوى550الف على10سنين

    متصدر

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٥٣٩ متر مربع

    ١٬٠٢٠ جنيه/متر مربع