عقارات 6 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 34

1,047 عقارات أخرى
  • 8

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    New Offered Villa For Sale Land 970 Bua 650 sqm

    Homes Egypt logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نصف تشطيب للبيع بموقع مميز في جراند هايتس

    DMG logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٤١٠ متر مربع

    ٥٨٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبع في كمبوند داره جاردنز باكتوبر

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    دارا جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس علي ارض الجولف مباشرة في جولف فيوز

    Property  Hills. logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٣٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف+ فيو بحيره/ نيو جيزة فورى اقل سعر

    The Way logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٦٠٨ متر مربع

    ٧٤٬٠١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف في اليجريا اقل سعر لسرعة البيت

    The Way logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا مستقله تطل علي الجولف والبحيره

    The Way logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٦٨٠ متر مربع

    ٢٢٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله متشطبه بحمام سباحه جراند هايتس اكتوبر

    DMG logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٥٤٨ متر مربع

    ٤٥٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله ٥٧٣م بكومباوند آلما - ايوان - زايد

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7+

    ٥٧٣ متر مربع

    ٦١٬٠٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع مساحة 1000متر في كمبوند O West

    Crafters Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7+

    ١٬٠٠٨ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاند الون للبيع في كومباوند جراند هايتس اكتوبر.

    Ammaier for real estate logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٥٨٧ متر مربع

    ٥٩٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا للبيع مساحه كبير فيو لاند سكيب كبير..

    Gate real estate marketing logo image

6

    7

    ٤٧٠ متر مربع

    ١١٢٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف في نيو جيزة فورى اقل سعر

    The Way logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٨٦٣ متر مربع

    ٩٨٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف ف ivory نيو جيزة لوكيشن مميز

    The Way logo image

6

    7

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دور واحد استلام فوري في o west

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    4

    ٣١٥ متر مربع

    ١١٤٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس باقل سعر للبيع في كمبوند سولايا انرشيا

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٣٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | فيلا فاخرة مستقلة مطلة مباشرة ملعب الجولف

    RE/MAX Al Mohager logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر حديثة التشطيب | تصميم واسع

    RE/MAX Al Mohager logo image

6

    7

    ٦٢٠ متر مربع

    ٩٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | فيلا فاخرة مستقلة مطلة على ملعب الجولف

    RE/MAX Al Mohager logo image

6

    7

    ١٬٨٠٠ متر مربع

    ٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع في الشيخ زايد بجوار بيفرلي هيلز

    Property Hills Star logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٣٤٢ متر مربع

    ١٠٬٢٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٥٬٠٢٨٬٥٧١ جنيه

    فيلا للبيع - كمبوند الريم - بالتقسيط استلام فوري

    Guides Real Estate logo image

    الريم ريزيدنس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٤٤٢ متر مربع

    ١٢٤٬٤٩٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٨٬٥٣٥٬٧١٤ جنيه

    فيلا بمقدم 20% على 4 سنين بكمبوند الريم

    Guides Real Estate logo image

    الريم ريزيدنس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٤٤٢ متر مربع

    ١٣٢٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى الربوة الشيخ زايد

    RE/MAX Al Mohager logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٦٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله تقسيط مقدم 1.6م او 21م كاش ف بالم هيلز

6

    6

    ٢٨١ متر مربع

    ٥٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب للبيع في الخمائل

    The Avenue Properties logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع