عقارات 6 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 32

1,047 عقارات أخرى
  • 10

    دوبلكس

    ١٬١٩٢٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس قسط بزايد جوار اركان 12.4م كاش او مقدم 1.1م

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أخر توين فيلا صف اول علي الجولف - استلام فوري

    Inn Properties logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ١٬١٨٤ متر مربع

    ٩٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أخر فيلا استلام فوري بحمام سباحة في الكارما 4

    Property  Hills. logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7+

    ٨٢٠ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 700م+بيزمنت بكمبوند نوفيلا الكارما الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    نوفيلا, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٤١١ متر مربع

    ٩٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٤٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة على الجولف في أليجريا سوديك

    Re/Max IBuild logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٨٥٠ متر مربع

    ٢٨٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض مميز فيلا مستقلة في جراند هايتس استلام فورى

    New Avenue Real Estate logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٥٩٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة 650 م بالتشطيب في الدبلوماسين

    Abrag Real Estate logo image

    الدبلوماسيين, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٦٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٦٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله تقسيط مقدم 1.6م او 21م كاش ف بالم هيلز

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٢٨١ متر مربع

    ٥٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر بنتهاوس متشطب 360 متر في بالم باركس

    Selection Code logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٣٦٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر بارك فيلا في نيو جيزه فيو بارك ومصطحات مائيه

    The Way logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٦٢٨ متر مربع

    ٧٩٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس ف جولز امام نيو جيزة قرب الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٣١٠ متر مربع

    ١٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نموذج 3 للبيع بموقع مميز جداا ف قلب ذا كراون

    The Way logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7+

    ٤١٨ متر مربع

    ٥٩٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متسلمة صف اول على الجولف بموقع مميز جدا

    The Way logo image

6

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا رائعة -موقع مميز - تشطيب كامل

    RE/MAX Al Mohager logo image

    طريق الشيخ زايد الصحراوي, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٨٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا رائعة -موقع مميز - تشطيب كامل

    RE/MAX Al Mohager logo image

    سيتي فيو, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٨٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا رائعة -موقع مميز - تشطيب كامل

    RE/MAX Al Mohager logo image

    جرانة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٨٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا واسعه l متشطبه l موقع مميز l حمام سباحه

    RE/MAX Al Mohager logo image

    جرانة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    4

    ٨٥٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بموقع مميز في فيلدج ويست بالقرب من اركان

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع بسعر مميز في كمبوند جراند هايتس

    DMG logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٥٨٠ متر مربع

    ٤٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع داخل كمبوند جراند هايتس 6 اكتوبر

    DMG logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٦٥٣ متر مربع

    ٤٨٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متقسمه ست استوديوهات للبيع 6 اكتوبر حي اول

    الاصالة للتسويق العقاري logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالشيخ زايد قسط كوارتر 2.4مليون-توتال 80مليون

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٣٨٣ متر مربع

    ٦٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالشيخ زايد قسط كوارتر 2.4مليون-توتال 80مليون

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٣٨٣ متر مربع

    ٦٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالشيخ زايد قسط كوارتر 2.4مليون-توتال 80مليون

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٣٨٣ متر مربع

    ٦٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 6 غرف بدون تشطيب كمبوند سولايا 6 أكتوبر

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٤٢٠ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع