عقارات 6 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 31

1,047 عقارات أخرى
  • 30

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف إكستنشن | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٥٦٢ متر مربع

    ٦٩٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فيلا للاستلام الفوري | بتقسيط 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٩١٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نيو جيزة | تاون هاوس ميدل | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٦٤٨ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام قريب بسعر مغري داخل الكارما نوفيلا

    Property  Hills. logo image

    نوفيلا, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٤٧١ متر مربع

    ١٩٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس للبيع الحي التاسع الشيخ زايد

    الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٤٧٠ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | توين هاوس | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٤٨٩ متر مربع

    ١٣٢٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اوبن فيو للبيع في سوان ليك بجوار بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٥١٥ متر مربع

    ٧٣٬٧٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تصميم مميز في كمبوند نوفيلا امام بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    نوفيلا, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٤١١ متر مربع

    ٢١٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب مودرن للبيع في زايد ديونز الشيخ زايد

    Brokers Hub logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٥٧٠ متر مربع

    ٩٦٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بموقع مميز في كليوباترا سكوير

    Property  Hills. logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٦٤١ متر مربع

    ٢٠٬١٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهز للسكن في ايتابا امام الربوة مباشرة

    Property  Hills. logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ضخمة ببدروم خاص بموقع مميز في جولف اكستنشن

    The Way logo image

6

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا700متر الوحيده معروضه في باديه استلام فوري

    La Plaza Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 700متر الوحيده اللي معروضه استلام فوري باديه

    La Plaza Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ٦ غرف استلام فوري للبيع في كمبوند ريوس

    رايوس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بكمبوند ذا استيتس سوديك نيو زايد

    Abrag Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٢٦٧ متر مربع

    ١٠٨٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    أي فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة 650 م بالتشطيب في الدبلوماسين

    Abrag Real Estate logo image

    الدبلوماسيين, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٦٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ٦ غرف للبيع في الربوة فيو مفتوح وتشطيب راقي

    West City logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٦٥٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف للبيع بأقل سعر في نيو جيزة

    The Way logo image

6

    7

    ٧٠٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة متشطبة بالتكييفات للبيع ف سوان ليك ويست

    The Way logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٥١٥ متر مربع

    ٨٣٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهز للسكن في ايتابا امام الربوة مباشرة

    Property  Hills. logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٣٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    موقع مميز تشطيب الترا شيك بحمام سباحة وجاردن

    Selective logo image

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٧٤٥ متر مربع

    ٣١٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أخر توين فيلا صف اول علي الجولف - استلام فوري

    Inn Properties logo image

6

    5

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في نايا ويست بجوار سوديك-نيو زايد

    Selection Code logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٣٨٥ متر مربع

    ٧٧٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منطقة هادئة بتصميم مميز و راقي

    Selective logo image

    رويال هيلز, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع