عقارات 6 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 11

1,047 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة امام نيو جيزة و بأطلالة على الاهرامات

    Property  Hills. logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ٢٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بافضل موقع في جولف فيو بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٣٦٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في ذا كراون بالم هيلز بجوارجولف فيوز

    Property  Hills. logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٣٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بافضل قفيو في جولز اما نيو جيزة مباشرة

    Property  Hills. logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٣٠٥ متر مربع

    ٢٢٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في أو ويست – كورنر

    RE/MAX Everest logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٣٧٤ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة جاهزة للسكن في ماونتن فيو اكتوبر بارك

    Property  Hills. logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٣١٤ متر مربع

    ٣١٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع جاهز للسكن في جولف فيوز بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

6

    7

    ٣٧١ متر مربع

    ٣٠٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر في ذا كراون بإطلالة مزدوجة على اللاجون

    Residia logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٤٠٦ متر مربع

    ٩١٬١٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة على البحيرة | تصميم أنيق وحديقة واسعه

    Residia logo image

6

    7

    ٥٠٢ متر مربع

    ٦٩٬٧٢١ جنيه/متر مربع

  • 22

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز للبيع – وودفيل | بالم هيلز

    Home Select for real estate logo image

    بالم هيلز وودفيل, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ٨٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة فيلا للبيع في ذا كراون -بالم هيلز

    Home Select for real estate logo image

6

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٠٤٨٬٥٠٠ جنيه

    أقل من سعر الشركة بـ 11.5 مليون

    Homevise Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٣١٥ متر مربع

    ٥٧٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف إكستنشن | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٥٦٢ متر مربع

    ٧٨٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بموقع مميز فى ذا كراون | أقساط

    The Way logo image

6

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ضخمة ببدروم خاص بموقع مميز في جولف اكستنشن

    The Way logo image

6

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس660م+جاردن للبيع بالفرش-شارع النباتات-اكتوبر

    شارع النباتات, غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٦٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لو بتدور علي شقة تفتحها شركه الشقه دي ليك

    الاستثمار المصري logo image

    شارع عبد الحميد لطفي, المهندسين, الجيزة

    6

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 4

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في رويال ميدوز بواسطة أركو

    Flip logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٤٩٠ متر مربع

    ٩١٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 6 غرف استلام فوري للبيع سولايا امام نيو جيزة

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٤٢٠ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٧٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله 1645م للبيع كمبوند الربوة

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٤٢٤ متر مربع

    ١٧٣٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر فيلا جاهزة للسكن بسوديك جانب بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    4

    ٣٥٥ متر مربع

    ٢٦٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٩٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة للبيع، جاهزة للتسليم، بمقدم 5٪

    Apart Real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٤٤٤ متر مربع

    ٢٢١٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٤٢٤٬٠٤٠ جنيه

    فيلا 6غرف+5حمام بـ1,4 مليون ربع سنوي/توتال 26مليون

    جييرا, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٣١٦ متر مربع

    ٤٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٬٠٢٠٬٨١٨ جنيه

    فيلا في قلب الشيخ زايد بـ26مليون/مقدم 4 مليون

    جييرا, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٣١٦ متر مربع

    ١٢٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتان كبيرتان متصلتان، بسعر مناسب

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7+

    ٥٦٢ متر مربع

    ٨٨٬٩٦٧ جنيه/متر مربع