تاون هاوس 6 غرفة نوم للبيع في الجيزة

72 عقارات أخرى
  • 13

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ف ماونتن فيو اكتوبر باقل من سعر السوق

    Boundless For Real Estate logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٢٨٧ متر مربع

    ٥٥٬٧٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بسعر مميز فى فيليدج ويست درة بجوار اعمار

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فورى فى جولز بالقرب من نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٣١٥ متر مربع

    ٢٥٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في Soleya Compound

    I-Move logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٣٨٥ متر مربع

    ٣٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاونهاوس ميدل للبيع بوحدات المطبخ والتكييفات

    REV Real Estate logo image

    بالم هيلز وودفيل, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ٨٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي زايد ١٣

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    EFID Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    6 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين للبيع في الياسمين أمام Zed

    Core Real Estate Development logo image

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة استلام فورى امام بيفرلى هيلز ومدخل زايد5

    Selection Code logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٢٥١ متر مربع

    ٤٥٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    تاون هاوس

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون تشطيب فندقي بارقى لوكيشن ف الجريا

    Remax Jareed logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٤٤١ متر مربع

    ٧٩٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    تاون هاوس

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون تشطيب فندقي بارقى لوكيشن ف الجريا

    Remax Jareed logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٤٤١ متر مربع

    ٧٩٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في كمبوند جرينز

    Home city real estate logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٣٧٠ متر مربع

    ٧٢٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • إيفرجرين تاون هاوس في بيل ڤي من إعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,بيل فى

    6 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بموقع مميز في جولز اما نيو جيزة مباشرة

    Property  Hills. logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فى جولز قرب نيو جيزة تقسيط على 6سنين

    Property  Hills. logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٣١٥ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بافضل قفيو في جولز اما نيو جيزة مباشرة

    Property  Hills. logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٣٠٥ متر مربع

    ٢٢٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فى تاونى هايد بارك بجوار بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاونهاوس ميدل للبيع بوحدات المطبخ والتكييفات

    REV Real Estate logo image

    بالم هيلز وودفيل, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ٨٦٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى بفيو علي الجولف فى جولف فيوز

    Property  Hills. logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٠٧٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بسعر مميز فى فيليدج ويست درة بجوار اعمار

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فى جولز قرب نيو جيزة تقسيط على 6سنين

    Property  Hills. logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٣١٥ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا6غرف استلام فورى بقسط ربع سنوى550الف على10سنين

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٥٣٩ متر مربع

    ١٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا6غرف استلام فورى بقسط ربع سنوى550الف على10سنين

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٥٣٩ متر مربع

    ١٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فى تاونى بجوار جولف فيوز تقسيط 8سنين

    Property  Hills. logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    2 تاون هاوس متلاصقين – تشطيب كامل – استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٧٥٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع 287م كمبوند بيراميد هيلز

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٢٨٧ متر مربع

    ٦٢٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى بفيو علي الجولف فى جولف فيوز

    Property  Hills. logo image

6

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٠٧٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون ميدل صف تاني علي الجولف سعر مغري في جولف فيو

    Property  Hills. logo image

6

    7

    ٣٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع