بيوت و فلل 5 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 48

1,571 عقارات أخرى
  • 20

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا 348م كمبوند جرين 4 الشيخ زايد -6 أكتوبر

    Abrag Real Estate logo image

    جرين 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٢٢ متر مربع

    ٥٥٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بموقع مميز جدًا في آيفوري هيلز – نيو جي

    Flip logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٧ متر مربع

    ٨٦٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمساحة 415 متر مربع أرض بمساحة 565 owest rtm

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٩٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في نيو أكتوبر – المساحة 521م – استلام

    property hills Elite logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٢١ متر مربع

    ١٢٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٧٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمساحة 400 متر مربع أرض بمساحة 560 owest rtm

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٧٢٬٣٣٥ جنيه

    فيلا400م من بالم هيلز مقدم472الف فقط او كاش17مليون

    Property Hills... logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٧٢٬٣٣٥ جنيه

    فيلا400م من بالم هيلز مقدم472الف فقط او كاش17مليون

    Property Hills... logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في وايت اوويست

    Blocks logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣١٢ متر مربع

    ٨٤٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استندالون مميز للبيع صن كبيتال مع فيو مميز- فوري

    Property Hills Star logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٦٧ متر مربع

    ٣٤٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا فاخرة في او ويست استلام فوري

    Apart Real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٨٣ متر مربع

    ٧٨٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٧٢٬٣٣٥ جنيه

    فيلا400م من بالم هيلز مقدم472الف فقط او كاش17مليون

    Property Hills... logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٤٬٢٧٥٬٢٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 328م شيل اوت بارك استلام فورى مقدم 50%

    Abrag 2 logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٢٨ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٦١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مطلة على بحيرة و الطبيعة المفتوحة

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٦٨٥ متر مربع

    ٨٩٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٨٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دور واحد للبيع في اويست ٣٢٠م استلام فوري مميز

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٢٠ متر مربع

    ١١٨٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٨٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دور واحد للبيع في اويست ٣٢٠م استلام فوري مميز

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٢٠ متر مربع

    ١١٨٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٤٬٠٣٣٬٤٧٢ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة 287م داخل كمبوند ذا كراون

    Abrag 2 logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٨٧ متر مربع

    ١٬٠٥٩٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٨٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دور واحد للبيع في اويست ٣٢٠م استلام فوري مميز

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٢٠ متر مربع

    ١١٨٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٧٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمساحة 400 متر مربع أرض بمساحة 560 owest rtm

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٧٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمساحة 400 متر مربع أرض بمساحة 560 owest rtm

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة - استلام فورى - لوكيشن مميز - 20 مليون

    The Way logo image

5

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في Royal Hills

    Maskan Consultancy logo image

    رويال هيلز, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٧٠٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلا متشطبة للبيع من جراند هايتس الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٤٥ متر مربع

    ١٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سوليا بإطلالة سيتي فيو

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع 327م متشطب بكمبوند جولز 6 اكتوبر

    Abrag 2 logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٢٧ متر مربع

    ٧٠٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع 347م فى كمبوند جولز استلام فورى

    Abrag 2 logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٤٧ متر مربع

    ٧٠٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…