بيوت و فلل 5 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 44

1,573 عقارات أخرى
  • 14

    فيلا

    ٢٧٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمساحة 400 متر مربع أرض بمساحة 560 owest rtm

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فى سوان ليك حسن علام دقيقة لاركان الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٥٤ متر مربع

    ١٥٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نيو جيزة | توين هاوس | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٥٩ متر مربع

    ٩١٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف إكستنشن | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٩١ متر مربع

    ١٠٢٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نيو جيزة | توين هاوس | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٣٥٨ متر مربع

    ٩٢٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٦٢٠٬٧٤١ جنيه

    اقل مقدم لفيلا مبينية -و الباقي اقساط

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ١٩٩ متر مربع

    ٧٣٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٩٣٢٬٢٠٠ جنيه

    فيلا450م بجوار نيو جيزه بمقدم1.9مليون او كاش 25

    Property Hills... logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٩٣٢٬٢٠٠ جنيه

    فيلا450م بجوار نيو جيزه بمقدم1.9مليون او كاش 25

    Property Hills... logo image

    الباتيو, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬٩٣٢٬٢٠٠ جنيه

    فيلا450م بجوار نيو جيزه بمقدم1.9مليون او كاش 25

    Property Hills... logo image

5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٨٬٦٤٤٬٤٠٠ جنيه

    فيلا مميزة في جولز بجوار بالم هيلز و نيو جيزة للبي

    Property Hills Star logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٩٢ متر مربع

    ١٣٢٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في بالم هيلز كمبوند ذا كراون بسعر مميز

    Property  Hills. logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف إكستنشن | تشطيب كامل | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٦١٩ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف إكستنشن | توين هاوس | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٢٧٩ متر مربع

    ١٠٠٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله متشطبه نموذج i باقل سعر في الماركت

    The Way logo image

5

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | تشطيب كامل | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٥٣٢ متر مربع

    ١٢٢٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى امام نيو جيزه بقسط كوارتر1.4مليون

5

    5

    ٣٦٥ متر مربع

    ٣٬٨٣٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جولف فيو + بارك فيو / نيو جيزة فورى اقل سعر

    The Way logo image

5

    5

    ٦٠٨ متر مربع

    ٧٤٬٠١٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٩٣٢٬٢٠٠ جنيه

    فيلا450م بجوار نيو جيزه بمقدم1.9مليون او كاش 25

    Property Hills... logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٨١٩ متر مربع

    ١٣٤٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا موقع مميز للبيع بكمبوند تاوني بجوار بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٨٨ متر مربع

    ١٩٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٧٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمساحة 400 متر مربع أرض بمساحة 560 owest rtm

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٧٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمساحة 400 متر مربع أرض بمساحة 560 owest rtm

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري641م كمبوند فاخر ع المحور بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٦٤١ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري641م كمبوند فاخر ع المحور بالتقسيط

    Property Hills... logo image

5

    5

    ٦٤١ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري641م كمبوند فاخر ع المحور بالتقسيط

    Property Hills... logo image

5

    5

    ٦٤١ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…