عقارات 5 غرفة نوم للبيع في بيراميدز هيلز

21 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله امام نيو جيزه مقدم 4م قسط 8س كاش 26م

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا توين هاوس بإطلالة CITY VIEW

    RE/MAX Al Mohager logo image

5

    4

    ٦٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فى بيرامز هيلز نجيب ساويرس تاون هاوس فورى

    Selection Code logo image

5

    6

    ٢٨٧ متر مربع

    ٦٥٬٥٠٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٩٣٢٬٢٠٠ جنيه

    فيلا 450م بجوار نيو جيزة بمليون مقدم او كاش 25

    Property Hills... logo image

5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخر للبيع في موقع متميز - بيراميدز هيلز

    RE/MAX Al Mohager logo image

5

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٦٢٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع فى بيراميدز هيلز

    Guides Real Estate logo image

5

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٨٬٦٦٣٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا استلام فورى نصف تشطيب فيو بحيره فى هضبة

    Property  Hills. logo image

5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا فخمة365م كبيرة قرب نيو جيزة/كاش27م

    Property Hills... logo image

5

    5

    ٣٦٥ متر مربع

    ١٤٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل اجمالي فيلا تاون هاوس-استلام فوري-موقع مميز

    Emtdad Real Estate logo image

5

    5

    ٢٨٧ متر مربع

    ٥٩٬٢٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع أستلام فوري في بيراميدز هيلز نيو جيزه

    Property Hills VIP logo image

5

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 365م استلام فورى بمقدم 5.2 مليون بفيو اهرامات

5

    5

    ٣٦٥ متر مربع

    ١٥٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سوليا بإطلالة سيتي فيو

    RE/MAX Al Mohager logo image

5

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬١٦٦٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة21مليون وقسط كوارتر 1.166.000 استلام فورى

    Property Hills... logo image

5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    unique Resale town house in pyramids hills by ora

    Selection Code logo image

5

    5

    ٢٨٧ متر مربع

    ٦٦٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 450م فيو حمام سباحه مقدم 4م قسط 8س-توتال 38م

5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو حمام سباحه مقدم 2م قرب نيو جيزه كاش24م

5

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع فوري ف بيراميدز هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

5

    6

    ٣٧٧ متر مربع

    ٥٥٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاندالون لقطه متشطبه ف مونتن فيو بريم لوكيشن جدا

5

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كبير للبيع بموقع مميز اقل سعر ف الكمبوند

    The Way logo image

5

    4

    ٣٨٥ متر مربع

    ٣٥٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بإطلالة مفتوحة للبيع في بيراميد هيلز

    The Way logo image

5

    5

    ٢٨٧ متر مربع

    ٥٧٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٤٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا 405م امام نيو جيزة بالتقسيط المريح

    Property Hills... logo image

5

    5

    ٤٠٥ متر مربع

    ١١٬٠٦١ جنيه/متر مربع