تاون هاوس 5 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 7

353 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فورى | إجمالى سعر 16,5 مليون كاش

    The Way logo image

    بالم هيلز وودفيل, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٦٢٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فورى | إجمالى سعر 16,5 مليون كاش

    The Way logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٦٢٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع بموقع مميز - إجمالى 19 مليون

    The Way logo image

5

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٧٣٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس - 60% تشطيب - فيو مميز - 20.5 مليون

    The Way logo image

5

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ٧٧٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون كورنر-استلام فورى-لوكيشن مميز-مقدم 16 مليون

    The Way logo image

    بالم هيلز وودفيل, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ٦٠٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • جينوفا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Eastern Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,ريفييرا سيتي,جينوفا

    5 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون كورنر-استلام فورى-لوكيشن مميز-مقدم 16 مليون

    The Way logo image

5

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ٦٠٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون كورنر-استلام فورى-لوكيشن مميز-مقدم 15 مليون

    The Way logo image

5

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٦٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لتاون هاوس كورنر فى جولف اكستنشن

    The Way logo image

5

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٦٢٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس - استلام فورى - لوكيشن مميز - 16 مليون

    The Way logo image

5

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون كورنر-استلام فورى-لوكيشن مميز-مقدم 15 مليون

    The Way logo image

    بالم هيلز وودفيل, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٦٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس - استلام فورى - لوكيشن مميز - 16 مليون

    The Way logo image

    بالم هيلز وودفيل, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا في Owest بمقدم مليون و ٤٠٠ الف علي ٩ سنين

    Pharos Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٤٩ متر مربع

    ١١٨٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 327م للبيع كمبند جولز علي طريق الصحراوي

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٢٧ متر مربع

    ٧٠٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في سوليا استلام فوري باقل سعر

    I-Move logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٨٥ متر مربع

    ٣٥٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز للبيع في وودفيل – بالم هيلز

    Home Select for real estate logo image

5

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس صف تانى على الجولف للبيع فى نيو جيزة

    The Way logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٧٧٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    *تاون هاوس للبيع بموقع مميز جدًا في وودفيل – جولف

    Flip logo image

5

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٧٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٣٬٨١٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Town House للبيع 190م - مدينة باديا بالم هيلز

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٢٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري تاون هاوس في كارمل سوديك

    Property  Hills. logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢٨٧ متر مربع

    ٢٠٬٩٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 3 ادوار قرب مول مصر استلام فورى مقدم 5م-كاش9م

    روز فيل, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٣٥ متر مربع

    ١٤٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 3 ادوار قرب مول مصر استلام فورى مقدم 5م-كاش9م

    دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٣٥ متر مربع

    ١٤٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كبير للبيع بموقع مميز واقل سعر في سولايا

    The Way logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٨٥ متر مربع

    ٣٥٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بموقع مميز للبيع في ذا كراون

    The Way logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٥٬٣٢٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Town House للبيع 194م - مدينة باديا بالم هيلز

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في جولف اكستنشن - 275 متر

    Vira Real Estate logo image

5

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع