عقارات 4 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر

4,897 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٦٬٨٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه في اويست متشطبه بالكامل بسعر اقل من الشركه

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٦٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف إكستنشن | تاون هاوس | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٧٢ متر مربع

    ٧٤٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اخر توين جاهز للمعاينة في جولف بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

4

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في بيراميدز هايتس بإطلالة بانورام

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ٣٤٥ متر مربع

    ٨٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا إستلام فوري تطل علي لاندسكيب للبيع بتسهيلات

    REV Real Estate logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٧٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • ذا ريتز كارلتون ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٢٬٤٦٣٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    4 غرفة

  • 15

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبه في كمبوند صفوة سيتي الشيخ زايد

    New Avenue Real Estate logo image

    الصفوة, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٦٥٢ متر مربع

    ٥٥٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    أي فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا للبيع استلام فوري متشطبه بالكامل ماونتن في

    Rokn Real Estate logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣١٦ متر مربع

    ٤١٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بجانب نيو جيزه ودقائق من هايبر وان و اركان بلازا

    Property Hills VIP logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في المنطقة الأولى مُشطبة ومُؤثثة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري في الشيخ زايد بجانب كمبوند px

    Property Hills VIP logo image

4

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • ذا كراون اكستنشن

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٨٬٠٥٣٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    3 - 4 غرفة

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا توين ٤ غرف في باديا بالم هيلز

    Maskan Consultancy logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٧٤٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – مينا جاردن سيتي (الحي المتميز)

    Home Select for real estate logo image

    مينا جاردن سيتي, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣١٥ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة صف ثاني علي الجولف بافضل سعر

    Home Select for real estate logo image

4

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس فاخر في ويستريدج، الجيزة الجديدة

    RE/MAX Al Mohager logo image

4

    2

    ٣٠٥ متر مربع

    ١١٤٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | تاون هاوس كورنر | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

4

    5

    ٢٢٢ متر مربع

    ٧٨٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي ليك

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    EFID Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    4 غرفة

  • 29

    فيلا

    ٢١٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | شقة | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

4

    5

    ٢٨٣ متر مربع

    ٧٤٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخر بإطلالة على المناظر الطبيعية JOULZ

    RE/MAX Al Mohager logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٤٨ متر مربع

    ٤٥٬١١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاا استلام فوري في جولف فيوز بجانب نادي الجزيره

    Property Hills VIP logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ٦٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا في باديه أكتوبر بأسعار مميزة وتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا أحلامك في باديه أكتوبر بأقل تكلفة

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٥٤٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • أو فيوز

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Orascom Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,أو ويست

    1 - 4 غرفة

  • 10

    أي فيلا

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعربارك فيلا ريسيل في ماونتن فيواي سيتي اكتوبر

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة اول صف على الجولف للبيع نيو جيزة

    Hussien Farahat logo image

4

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر تاون كورنر-لوكيشن مميز داخل المشروع

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٤٬٧٩٩٬٥٠٠ جنيه

    تاون استلام فوري - موقع مميز جداً - مقدم 7

    Edge Real Estates logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٧٣٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فيو مباشر على البحيرة

    The Choice For Real Estate logo image

4

    4

    ٣١٨ متر مربع

    ٨٢٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • جولز IV

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٥٠٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    INERTIA
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,جولز

    2 - 4 غرفة

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…