عقارات 4 غرفة نوم للبيع في التوسعات الشمالية, صفحة 2

435 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشه أفضل موقع فى ماونتن فيو تشيل آوت بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ٨٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 100الف امتلك فيلا في ماونتن فيو كاش15مليون

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 100الف امتلك فيلا في ماونتن فيو كاش15مليون

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس نصف تشطيب للبيع في دارا جاردنز-اكتوبر

    RE/MAX Everest logo image

    دارا جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٥٠٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس نصف تشطيب للبيع في دارا جاردنز-اكتوبر

    RE/MAX Everest logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٤ متر مربع

    ٥١٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا للبيع في جراند هايتس

    RE/MAX Everest logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٤١٠ متر مربع

    ٥٨٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 100الف امتلك فيلا في ماونتن فيو كاش15مليون

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا حمام سباحة للبيع في دارا جاردنز اكتوبر زايد

    Blocks logo image

    دارا جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٤٤٣ متر مربع

    ٨١٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة ماونتن فيو تشيل أوت بارك

    Remax Westway logo image

4

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون باقل سعر ريسيل بماونتن فيوتشيل اوت فوري

4

    5

    ٢٩٠ متر مربع

    ٦٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط على 10 سنين فيلا 330متر فى ضهر مول العرب

    property hills Elite logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل 205 متر باقل سعر تشيل اوت فوري

4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥١٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري فقلب زايد بمقدم25%وقسط890Q

4

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر 220 متر باقل سعر تشيل اوت فوري

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل 205 متر باقل سعر تشيل اوت فوري

    متصدر

4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٧٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦١١٬٨٤١ جنيه

    فيلا فوري متشطبة قسط ربع سنوي ٦٠٠الف، كاش 19 مليون

4

    4

    ٤٦٥ متر مربع

    ١٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع فيو داخل المشروع برايم لوكيشن

    Gate real estate marketing logo image

4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤١٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض مميزو لفترة محدودة ! بسعر أقل من سعر السوق

    Roots Development logo image

4

    4

    ٣٣٢ متر مربع

    ١٠٥٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب جاهز للسكن بأقل سعر في زايد

    Property  Hills. logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٨٣ متر مربع

    ٥٤٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 183م للبيع في نيوم أكتوبر | 4 غرف | فوري

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٨٣ متر مربع

    ٣٨٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر تاون كورنر-لوكيشن مميز داخل المشروع

    Gate real estate marketing logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل مقدم واجمالى تاون-فيو مميز داخل المشروع

    Gate real estate marketing logo image

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر فيلا مستقلة-استلام فورى

    Gate real estate marketing logo image

4

    5

    ٢٦٣ متر مربع

    ٦٠٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع فى جراند هايتس - اكتوبر

    Beltone logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٧ متر مربع

    ٧٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة نوع A بموقع مميز - بأقل من سعر الماركت

    متصدر

    The Choice For Real Estate logo image

4

    5

    ٢٦٣ متر مربع

    ٦٠٬٢٦٦ جنيه/متر مربع