عقارات 4 غرفة نوم للبيع في التوسعات الشمالية, صفحة 18

434 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٧١٢٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية شقة 248 م استلام فوري

    الاولي العقارية logo image

    بيت الوطن التكميلى, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 3نواصي بموقع استراتيجي 234م بحري غير مجروحه

    MADAEN GROUP logo image

4

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    180 متر الترا سوبر لوكس بالفرش والاجهزة والتكييفات

    طيبة جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم واسكن الان دوبلكس بجاردن بجوار جراند هايتس

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٧٢ متر مربع

    ٢٧٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم واسكن الان دوبلكس بجاردن بجوار جراند هايتس

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٧٢ متر مربع

    ٢٧٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحديقة ورووف امام مدخل زايد بسعر لقطة

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٧٢ متر مربع

    ٢١٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالتقسيط في ماونتن فيو تشيل اوت بالتقسيط

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس 130متر+روف100متر بكمبوند جاردن هيلز

    ياسر هلال logo image

    جاردن هيلز اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتاهاوس للبيع 200م+روف 100م بكمبوند جاردن هيلز

    ياسر هلال logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع