عقارات 4 غرفة نوم للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 22

3,173 عقارات أخرى
  • 7

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر مميز داخل إيتابا الشيخ زايد

    Home Select for real estate logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٧ متر مربع

    ٤٨٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في فيلدج ويست بمقدم 2 مليون واقساط ع 12 سنه

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بكمبوند باتيو فيرا زايد مقدم 3.000.000

    Oaks Real Estate logo image

    الباتيو فيرا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٢٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه للبيع -افضل لوكيشن في اتريو من ايوان

    Rokn Real Estate logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٦٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للمعاينة و اطلالة مميزة بجانب الليجريا

    Property  Hills. logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٨٦ متر مربع

    ٢٨٬٤٩٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس - متشطب كامل - فوري - الشيخ زايد -

    Full House West logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٧١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاSV ريسيل فوري-لوكيشن مميز نص تشطيب-the estates

    Allocate Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٤ متر مربع

    ٩٥٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٧٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا من سوديك بسعر 29 مليون بالتقسيط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٩٧ متر مربع

    ٣٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٧٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا من سوديك بسعر 29 مليون بالتقسيط ع 10سنين

    متصدر

    Property Hills... logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٩٧ متر مربع

    ٣٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس استلام فوري علي وصله دهشور مباشر

    Crown Stone Realty logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٧٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا من سوديك بسعر 29 مليون بالتقسيط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٩٧ متر مربع

    ٣٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز قريب من الصحراوي

    X Hub logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول جولف تشطيب الترا موردن

    X Hub logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٢٠ متر مربع

    ٢٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    تاون هاوس

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | تاون هاوس كورنر لوكشن مميز | تكملة اقساط

    Gate real estate marketing logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٩ متر مربع

    ٩٠٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع في كمبوند ذا استيتس سوديك

    Oaks Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٣٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا250م متشطبه الترا لوكس ب5% وقسط 120 شهر Madaar

    Promax Property Investors logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون فيلا لافيستا بجانب كمبوند الربوة استلام فوري

    Inn Properties logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند رويال سيتي -الشيخ زايد

    متصدر

    Osoul Misr logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند الربوة - الشيخ زايد

    Osoul Misr logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ١٢١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في اللجريا بيفرلي هيلز صف اول ع الجولف

    plan-B logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع فى باتيو الزهراء - الشيخ زايد

    Beltone logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٠٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة 1036mمستقلة في ذا استيتس من سوديك

    Inn Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٤٩ متر مربع

    ١٠٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين بأفضل سعر فى قلب الشيخ زايد فى اتريو ايوان

    Property  Hills. logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٧ متر مربع

    ٣٢٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ريسيل نصف تشطيب في كيان-استلام فوري

    RE/MAX Everest logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٣٥٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ريسيل نصف تشطيب في كيان-استلام فوري

    RE/MAX Everest logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٣٥٬٤٦٠ جنيه/متر مربع