شقق 4 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 4

594 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مشرقة مرتفعة بإطلالة بانورامية ملعب الجولف

    RE/MAX Al Mohager logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٢١٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | شقة | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٥٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٨٬٧١٣٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز استلم فورا شقة للبيع بفيو مميز بأميز موق

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤١٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٨٬٧١٣٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز استلم فورا شقة للبيع بفيو مميز بأميز موق

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤١٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر دوبلكس ريسيل لوكيشن مميز بدون اوفر ف اويست

    متصدر

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٢٧٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • جولز III

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٠٬٠١٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    INERTIA
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,جولز

    4 غرفة

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس استلام فوري مساحه 300 متر و 140 متر جاردن

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٣١٠ متر مربع

    ٩٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بخدمة فندقية و بفيو مميز في ابراج ايون

    Property  Hills. logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن للبيع بسعر لقطه في ايون مراكيز

    Teleo For Real Estate logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيراميدز هيلز | شقة | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٢٧ متر مربع

    ٨٥٬٦٢٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن تايب C للبيع إطلالة حمام السباحة

    Residia logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٩ متر مربع

    ٨٢٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل 209 4غرف فيو Club استلام فوري قسط حتى 2027

    Promax Property Investors logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٥٣٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في جاردن هيلز تشطيب مودرن

    Guides Real Estate logo image

    جاردن هيلز اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة ببينتهاوس 290م بفيو بانورامى

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بمساحه كبيره للبيع في سوان ليك ويست

    Crown Stone Realty logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٤٨ متر مربع

    ١٤٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقه متشطبه بالكامل بموقع متميز

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٥ متر مربع

    ١٣٨٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقه متشطبه بالكامل بموقع متميز

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٣٥٥ متر مربع

    ١٣٨٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بسعر مميز بابراج ايون متشطبه

    Property Hills VIP logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 245م+حديقه متشطبه بالكامل والباقى تكملة اقساط

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٤٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 245م+حديقه متشطبه بالكامل والباقى تكملة اقساط

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٤٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 245م+حديقه متشطبه بالكامل والباقى تكملة اقساط

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٤٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 245م+حديقه متشطبه بالكامل بمقدم 4 مليون

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٤٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ١٢٬٩١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في اوويست اوراسكوم غرب مرحلة تولوا

    Smartex logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٧٤٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر شقة ٣ نوم مع ناني - إستلام فوري في باديه

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فخمة بمساحة تاون هاوس فى جولز بجانب نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٣٣٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في باديا بالم هيلز بأقل سعر للمتر

    Crown Stone Realty logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٢ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…