شقق 4 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 17

595 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم 4غرف 176متر استلام فوري باديه 4.450.000

    La Plaza Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٥٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 210م في ماونتن فيو أكتوبر فيو مميز جدًا

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٥٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه 3غرف176 بجاردن استلام فوري باديه5.5مليون

    La Plaza Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لبنتهاوس متشطب استلام فوري وتكملة اقساط

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٦٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بجارد جاهزة للمعاينة للبيع بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٣٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٣٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 215م للبيع في O West | 4 غرف وفيو مفتوح

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٦٢٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٥١٥٬٤٨١ جنيه

    تري فيلا رووف بكمبوند ايلم تري بالتقسيط علي10سنوات

    Abrag Real Estate logo image

    ايلم, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٦٨٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٢٧٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بكمبوند تيسلا بأقساط تصل حتي12 سنة

    Abrag Real Estate logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٥٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٢٧٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بكمبوند تيسلا بأقساط تصل حتي12 سنة

    Abrag Real Estate logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٥٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن بكمبوند تيسلا بأقساط تصل حتي12 سنة

    Abrag Real Estate logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٤٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن بكمبوند تيسلا بأقساط تصل حتي12 سنة

    Abrag Real Estate logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٤٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٢٧٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بكمبوند تيسلا بأقساط تصل حتي12 سنة

    Abrag Real Estate logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٥٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٢٧٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بكمبوند تيسلا بأقساط تصل حتي12 سنة

    Abrag Real Estate logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٥٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن بكمبوند تيسلا بأقساط تصل حتي12 سنة

    Abrag Real Estate logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٤٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ايفيلا قسط امام بيفرلي هيلز 11.5م كاش او مقدم 1.4م

    شارع حوض 1, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري 300م بسعر لقطة لفترة محدودة

    بيت الاستثمار الذهبي logo image

    مدينة الفردوس, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب من 4 غرف نوم في تولوا

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٨٤ متر مربع

    ٥٧٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر بنتهاوس 217م استلام فوري 4غرف بفيو مميز

    Bright logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٧ متر مربع

    ٣٢٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٨٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل متشطبه بالكامل بسعر اقل من الشركه

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٦٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4 غرف في اميز كمبوند علي طريق الواحات

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – جاسبر، نيو جيزة

    Houses and More For Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٧٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    douplex for sale in promenade next to new giza

    Selection Code logo image

    بروميناد ريزيدنس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٨١ متر مربع

    ٣٩٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبه Rtm ب 0 مقدم علي 7 سنين باكتوبر

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4 غرف للبيع في ايون مراكز RTM برايم لوكيشن

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٩٦ متر مربع

    ٥٤٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 240م الترا لوكس بالحي الرابع / 6 أكتوبر

    Alaqariah For Investment logo image

    الحي الرابع, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٩٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…