شقق 4 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 13

594 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فورى متشطبة فيو الاهرامات فى بيراميدز هايتس

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٣٩ متر مربع

    ٢٣٬٥٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على احلي فيو فى المشروع بحرى بسعر لقطة استلام فورى

    Corporate Deals logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٥٤٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة ف او ويست اول سكن للبيع

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٥٣٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٣١٬١٠٢ جنيه

    شقه ريسيل متشطبه بالكامل بسعر اقل من الشركه

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ١٧٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في اوه وست استلام فوري

    I-Move logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٦ متر مربع

    ٥٢٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة اكتوبر بلازا -سوديك- للبيع متشطبة بالكامل

    Rokn Real Estate logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٢٣٣٬٤٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند أو ويست أوراسكوم – أكتوبر

    Selection Code logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٤ متر مربع

    ٧١٬١٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4 غرف 197م للبيع استلام قريب كمبوند JOULZ

    Property Hills Star logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٣٢٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 4 غرف متشطب استلام قريب سعر قديم باقساط

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كبيرة للبيع باقل سعر في الماركت في اوه وست

    I-Move logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٧٨٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر بمساحه واسعه بمقدم 100 الف-تقسيط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٧٥٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس 310م مسلسل 3 حدائق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٨٠٣ متر مربع

    ٤٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في شارع النوادي, حدائق اكتوبر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأفضل سعر شقة 300م للبيع بموقع لن يتكرر غرب سوميد

    Green City for real estate logo image

    شارع النباتات, غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر ريسيل في ماونتن فيو آي سيتي أكتوبر

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٧٧١٬٩٩٢ جنيه

    شقة دور ثاني تشطيب كامل تقسيط مريح بالشيخ زايد

    Aqar Misr logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٨٬٠٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4غرف 223م اقل سعر استلام فوري متشطبة بالكامل

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٥٣٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4 غرف متشطبة فO westبأقل سعر وتكلمه اقساط فوري

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٩٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس للبيع متشطب بالكامل ستلام فوري بقسط 9سنين

    Apart Real estate logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٨٨٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فاميلي هاوس بتشطيب فاخر في بالم هيلز , ذا كراون

    Property  Hills. logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٧١ متر مربع

    ١٤٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس للبيع - بكمبوند بيراميدز ووك -6 اكت

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    بيراميدز ووك, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس بسعر النص تشطيب فى غرب سوميد

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    طريق غرب سوميد, غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 183م كمبوند زا أكسيس (The Axis) (أيوان)

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    ذا اكسيس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٦٨٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن فاخره للبيع في او ويست.

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٥٨٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٦٢٠٬١٦٢ جنيه

    فيلا للبيع في نمق مباشرة علي وصلة دهشورعلي 10 سنين

    Selection Code logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…